Predaj pozemku v Brestove

Reality Brestov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 310 m²

F022-14-STECa Finanzpartner reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Br

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brestov

17,500 € 56 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Lehnice

Reality Lehnice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,112 m²

F067-14-KADAa Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj rozsiahly stavebný poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

135 €/m2 135 €/m2

Na predaj lesný pozemok o rozlohe 30 ha cena 0,75 €/m2

Reality Čata

Orná pôda | Hlavná | 301,936 m²

Na predaj lesný pozemok – ideálna investícia do prírody! Obec Čata okres Levice o rozlohe 30 he

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čata

1 €/m2 1 €/m2

PRENÁJOM POTRAVINÁRSKEJ VÝROBY V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | 0 m²

PRENÁJOM POTRAVINÁRSKEJ VÝROBY V DUNAJSKEJ STREDE Lokalita: Dunajská Streda Typ: Potravinárska

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

8.5 €/m2/mesiac

Pozemok Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Komárňanská | 3,788 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny veľký pozemok v meste Veľký Meder. Pozemok je situovaný na Komárň

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

195,000 € 51 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Pozemok Vrakúň

Reality Vrakúň

Orná pôda | Korpodský rad | 2,036 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky Vrakúň, Korpodský rad. Plocha: pozemku 2036m2 (šírka 11m, dĺž

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

50 €/m2 50 €/m2

Krásny pozemok na predaj v Obci Topolníky

Reality Topoľníky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 929 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Topoľníky. Plocha: pozemku 9 árov. Šírka poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

84,990 € 91 €/m²

Na predaj veľkometrážny pozemok v obci Trnávka neďaleko Šamorína

Reality Trnávka

Orná pôda | 13,158 m²

F075-14-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj veľkometrážny pozemok v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnávka

1 € 0 €/m²

MODERNÉ BÝVANIE NA VIDIEKU, skvelá alternatíva k mestu

Reality Vyšný Hrušov

3 izbový byt | 76 m²

F058-113-MATO HĽADÁTE SKVELÚ AKTERNATÍVU K NUDNÉMU MESTSKÉMU ŠTÝLU BÝVANIA? Finanzpartner real

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vyšný Hrušov

70,000 € 921 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom - Elegantný 2 izbový byt s parkovacím státim

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 0 m²

F016-212-NIONa Hľadáte útulný a moderne zariadený 2 izbový byt v Bratislave, kde sa budete cít

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac

3 izbový byt 55 m² v meste Nitra, centrum, Kollárova + 3D

Reality Nitra

3 izbový byt | Kollárova | 0 m²

F034-113-SIRA3a Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Nitra, Kollárova ulica. Vhodný aj ako in

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Chata snov v Bielych Karpatoch zrekonštruovaná a ideálna pre celoročné bývanie .

Reality Trenčianske Stankovce

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

F003-13-MIBU Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú, kompletne a vkusne zrekonštruovanú chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Stankovce

116,000 € 2900 €/m²

3 izbový byt 78,3 m² v novom projekte, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²

F177-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,800 € 2769 €/m²

Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

3 izbový byt | 444 m²

F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

549,000 € 1236 €/m²

Znížená cena! Dom priamo pod lesom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 180 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=DU01uq6tY7Q V exkluzívnom zastúpení majiteľa d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

79,000 € 439 €/m²

TOP: Moderný 4-izbový dom Vlčkovce, komplet zariadený

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | 0 m²

F042-12-LUVA Hľadáte dokonalé bývanie bez nutnosti ďalších investícií a dlhého zariaďovania? Po

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

309,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena! Novostavba viacúčelový objekt - pohostinstvo /reštaurácia /obchod / Prietrž

Reality Prietrž

Obchodné priestory | 517 m²

F032-18-PAMO VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=bdF56rbJTrg Na predaj nadšt

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Prietrž

175,000 € 338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! Budova na predaj Koválov

Reality Koválov

Obchodné priestory | 496 m²

Vo výhradnom zastúpení majitľa ponúkame na predaj budovu bývalého pohostinstva nachádzajúcu sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Koválov

135,000 € 272 €/m²

Znížená cena! Kopaničiarska chalupa Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 800 m²

F014-12-PAMO Exkluzívne len u nás v ponuke rodinný dom štýlu kopaničiarskej chalupy s pozemkom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

125,000 € 156 €/m²

Prenájom: Vnútorné parkovacie státie – Pezinok (Muškáty)

Reality Pezinok

Garáž | 0 m²

Hľadáte bezpečné a pohodlné parkovanie bez každodenného stresu z hľadania voľného miesta? Ponúk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

100 €/mesiac

Na predaj pozemok na výstavbu alebo záhradu v obci Brestovec

Reality Brestovec

Vinica, chmelnica | Brestovec | 1,014 m²

F018-14-PAMO Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený na liste vlastníctva ako - ovocný sad. Ploch

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brestovec

35,000 € 35 €/m²

Znížená cena! Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

Komerčná zóna | 1,288 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: Multifunkčný Ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

499,000 € 387 €/m²

Byt s dušou a pohodou – v srdci Galanty, Clementisové sady

Reality Galanta

3 izbový byt | Clementisove Sady | 70 m²

Útulný 3-izbový byt s balkónom v centre Galanty – Clementisové sady V exkluzívnom zastúpení ma

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,000 € 1986 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chata s pivnicou a vinicou v krásnej oblasti Jelenec

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 60 m²

F428-13-MAT3a Na predaj pivničný dom v obci Jelenec, v okrese Nitra. ROZLOHA: • zastavaná p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23089)
Upresniť hľadanie