PREDAJ slnečný 3 izb.byt+loggia+balkón Bratislava-Ružinov (N030-113-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67.63 m²

Túžite po domove, kde sa budete cítiť príjemne a ktoré bude odrazom vášho štýlu? Tento 3 izbový

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

PRENÁJOM - 4 izb. štýlový byt, 1-3 x parking, výhľad na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 150 m²

Ponúkam na PRENÁJOM ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT priamo pod BA HRADOM, 150 m2 obytnej plochy. Ikonické

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - BRATISLAVA LAMAČ (N184-14-OTKAE)

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 684 m²

RK Nové bývanie Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ krásny slnečný POZEMOK, vh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

333,000 € 487 €/m²

PRENÁJOM GASTRO PRIESTOR + TERASA - BEZ ODSTUPNÉHO - BRATISLAVA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | 36 m²

Ponúkam na prenájom NEBYTOVÝ PRIESTOR + TERASA - GASTRO BEZ ODSTUPNÉHO - BRATISLAVA - NIVY. 36

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

PRENÁJOM reštaurácia Bajkalská - SUPER CENA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Bajkalská | 0 m²

Pripravujem na prenájom komplet zariadenú novú reštauráciu s kuchyňou - Bratislava BAJKALSKá ul

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,000 €/mesiac

PREDAJ POZEMKU 734 m2 - BRATISLAVA - KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 734 m²

Ponúkame Vám investičný pozemok vo vyhľadávanej lokalite - BRATISLAVA - KRAMÁRE. Pozemok je vh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Kúpa - byt Bratislava II. /N087-EMJU

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 65 m²

N087-EMJU Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 - 4 byt v Bratislave ideálne v m.č. Vrakuňa

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

220,000 € 3385 €/m²

PRE HOTOVOSTNÉHO KLIENTA HĽADÁME DOM V PIEŠŤANOCH - hneď

Reality Piešťany

Rodinný dom | 0 m²

PRE HOTOVOSTNÉHO KLIENTA HĽADÁME DOM V PIEŠŤANOCH Pre konkrétneho, hotovostného klienta hľadám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Piešťany

200,000 €

PRIPRAVUJEM NA PREDAJ UNIKÁTNY 4+1 izb.byt BA-Mlynská Dolina

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 0 m²

Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Na predaj priemyselný pozemok vo Vranove nad Topľou (N030-14-ZDHA)

Reality Vranov nad Topľou

Komerčná zóna | Čemerné | 14,045 m²

N030-14-ZDHA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky!!! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

1 € 0 €/m²

Veľký pozemok na predaj vo Svetlej Puste v košickej Barci

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúkajú na predaj pozemok v mestsk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

371,490 €

NIŽŠIA CENA! EXKLUZÍVNE na PREDAJ veľký pozemok, Lackovce (N185-14-MIM)

Reality Lackovce

Orná pôda | 1,825 m²

N185-14-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária Nové bývanie reality EXKLUZ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lackovce

73,000 € 40 €/m²

Útulný pozemok Košice Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Čermeľská cesta | 448 m²

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

78,000 € 174 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Jur Nad Hronom (N019-14-MAHA)

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 496 m²

(N019-14-MAHA) Menší stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodiného domu v obci Jur nad Hronom.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

43,000 € 87 €/m²

Garáž v lokalite Račí potok, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Račí potok | 0 m²

Realitná kanceária Nová bývanie Vám ponúka na predaj garáž v Košiciach, mestská časť Sever loka

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

24,000 €

Na predaj pozemok v Rokytove pri Humennom (N029-14-ZDHA)

Reality Rokytov pri Humennom

Záhrada | 1,450 m²

N029-14-ZDHA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky!!! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov pri Humennom

18,000 € 12 €/m²

Predaj,pozemok v záhradkárskej časti-V.Ludince(N114-14-FRAD)

Reality Veľké Ludince

Rekreačný pozemok | . | 1,363 m²

N114-14-FRAD Link na video obhliadku: youtu.be/E0UgpgJThWw?si=bIEKFv7p-1lUyNy3 Ponúkame vám n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ludince

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, chata na lone prírody - Farná (N054-13-FRAD)

Reality Farná

Chalupa, rekreačný domček | . | 40 m²

N054-13-FRAD Pokoj, príroda a pohár dobrého vína – ideálna kombinácia pre relax! Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Farná

23,000 € 575 €/m²

Predaj, vinica, viničný dom - Belá(N070-14-FRAD)

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

N070-14-FRAD Ponúkame Vám na predaj veľký murovaný viničný domček s úrodnou vinicou. Nachádza

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

23,000 € 209 €/m²

Predaj, záhradná chatka s pozemkom - Levice /Strážny vrch (N037-13-MAHA)

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 24 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku s rozlohou 24 m², nachádzajúcu sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

48,000 € 2000 €/m²

Dokonalý balans-Pokojná ulička s centrom mesta na dosah ruky

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 773 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária - Nové bývanie Vám ponúka na predaj pozemok v tichej

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

105,000 € 136 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Pohronský Ruskov(N135-14-FRAD)

Reality Pohronský Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | Dukelská | 1,066 m²

N135-14-FRAD Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý a oplotený stavebný pozemok s výmerou 1066 m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pohronský Ruskov

27,900 € 26 €/m²

Predaj, pozemok - Tlmače (N040-14-MAHA)

Reality Tlmače

Záhrada | 1,702 m²

Ponúkame Vám predaj pozemku v tichej lokalite neďaleko rieky Hron – Tlmače. Pozemok má rozlohou

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tlmače

62,700 € 37 €/m²

Predaj, rekreačný dom v krásnej lokalite-Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Chalupa, rekreačný domček | 385.76 m²

N182-13-FRAD Link na video obhliadku: youtu.be/1HzxxrclTQM?si=MDnLeTRd3Jrs3n3s Ponúkame vám n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovské Revúce

599,900 € 1555 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie