Pozemok s elektrickou pripojkou, Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rekreačný pozemok | Nitrianske Hrnčiarovce | 0 m²

F173-14-PEBa Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívny pozemok 15 árov, obec Nitrianske Hrnč

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

135,000 €

Na predaj INVESTIČNÝ pozemok 600m2, Fiľakovo, okres Lučenec

Reality Fiľakovo

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F176-14-PEBE Novinka ! investičný pozemok Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny investičný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

28,900 €

Exkluzívne pozemok pre radovú výstavbu rodinných domov neďaleko Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 3,620 m²

F143-14-PEBE Exkluzívne s poverením zastúpenia Vám ponúkame na predaj pozemok pre radovú výstav

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

Na predaj pozemok 600m2, Kráľov Brod, okres Galanta

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Kráľov Brod | 0 m²

F179-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne pozemok ideálnych rozmerov, 6 árov,

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kráľov Brod

49,900 €

Byt pre vlastné bývanie, platba v HOTOVOSTI, iba Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F001-122-PEB 2-3 izbový byt pre vlastné bývanie, iba Nitra Lokalita kdekoľvek - stav - pomer "

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 €

Slovenské Safari-absolútna topka medzi chatami (F461-13-ANM)

Reality Raslavice

Chalupa, rekreačný domček | Vyšné Raslavice | 80 m²

F461-13-ANM Ak hľadáte niečo výnimočné zážitkové, tiché nevšedné bez susedov, pre seba a priate

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Raslavice

106,000 € 1325 €/m²

Apartmánový byt s veľkou terasou. (F495-111-ANMi)

Reality Prešov

1 izbový byt | Baštová | 53.79 m²

F495-111-ANMi Výmera app 53,79m2 m2. Luxusný apartmán s krytou terasou v hotely v centre mesta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

168,500 € 3133 €/m²

4izb.bezbariérový byt v centre mesta (F439-114-ANM)

Reality Prešov

4 izbový byt | Kúpeľná | 83 m²

F439-114-ANM Ponúkame na predaj exkluzívny byt v centre mesta (prízemie) na Kúpeľnej ul. v 4 po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

350,000 € 4217 €/m²

"Alibaba" výnosný obch. stánok v N.Šebastovej (F662-15-ANM)

Reality Prešov

Reštauračné priestory | Pažica | 48 m²

F662-15-ANM-p1407 Ak sa hľadáte v čom podnikať s neuveriteľným priemerným mesačným ziskom (v p

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Prešov

39,000 € 813 €/m²

Obchodný priestor na Hlavnej ul. (F177-15-ANM3)

Reality Prešov

Reštauračné priestory | Hlavna | 224 m²

F177-15-ANM3 V centre mesta ponúkame na predaj na prízemí nádvoria meštianskeho domu (v časti T

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Prešov

1,510 €/m2 7 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne: 1,5izb byt na sídlisku 3 (F415-111-ANM)

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostejovská | 42 m²

Exkluzívne na sídlisku III. (F415-111-ANM) 1,5 izb. byt, staršia rekonštrukcia bez novej el., 2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

138,900 € 3307 €/m²

Vynikajúci veľký stav. pozemok-Svinia. IS áno (F632-14-ANM)

Reality Svinia

Pozemok pre bytovú výstavbu | Svinia | 721 m²

(F632-14-ANM) 6km od PO (721m2) rovinatý stavebný pozemok č.p. 122/4,122/5 + 1/2 parcely "E" 12

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

65,000 € 90 €/m²

IN vestično-stavebný pozemok v Podhoranoch (F459-14-ANM)

Reality Podhorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Podhorany | 1,253 m²

F459-14-ANM V Podhoranoch - dobrý nápad. Cena pozemku 44€/m2 je vzhľadom na polohu pozemku a vý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

55,000 € 44 €/m²

Stavebný pozemok 616 m², Lužianky, Nitra

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Lužianky | 616 m²

F349-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v obci Lužianky, okres Nitra. ROZLOHA: • rozloha -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

44,000 € 71 €/m²

Ponúkame pozemok prednostne na bytovú výstavbu v centre Prešova (F007-14-MATO)

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prešov | 3,058 m²

Uprostred mesta ponúkame lukratívny pozemok určený na bytovú výstavbu. Pozemok má rozmer 3058

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

130 €/m2 130 €/m2

Stavebný pozemok + RD Prešov - Solivar -Šváby (F677-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | Švábska | 146 m²

F677-12-ANMi Rodinný dom Pozemok o výmere cca 1226m2 sa skladá z troch častí 598m2, 512m2 a 1

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Novostavba, ktorá vás nadchne - Fintice (F718-12-ANM)

Reality Fintice

Rodinný dom | Fintice | 132 m²

(F718-12-ANM) Poctivá novostavba na kľúč. Technické údaje: úžitková plocha (132m2), zastavaná

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Fintice

245,000 € 1856 €/m²

Predané"CUKRÍK" 1,5izb PVP - podľa vašich predstáv (F722-111-ANM)

Reality Prešov

1 izbový byt | Švábska | 43 m²

(F722-111-ANM) Predané 1,5izbový panelový byt na sídlisku Šváby v aktuálnom pôvodnom stave je

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

127,900 € 2974 €/m²

Na kalvárii 5-árový pozemok s elektrinou (F735-13-ANM)

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Slávičia - na Kalvárii | 483 m²

F735-13-ANM Slnkom vysmiaty pozemok, ktorý sa nehľadá ľahko - "na kopčeku" cca 100m od kalvárs

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

43,000 € 89 €/m²

Chata a záhrada 14 ár. pozemok M.Šariš-Župčany (F740-13-ANM)

Reality Župčany

Rekreačný pozemok | župčany | 1,399 m²

(F740-13-ANM) Na rozhraní katastra malý Šariš a Župčany v zahradkárskej osade z MHD dostupnosť

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

59,000 € 42 €/m²

Znížená cena! Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

Komerčná zóna | 1,288 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: Multifunkčný Ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

499,000 € 387 €/m²

Byt s dušou a pohodou – v srdci Galanty, Clementisové sady

Reality Galanta

3 izbový byt | Clementisove Sady | 70 m²

Útulný 3-izbový byt s balkónom v centre Galanty – Clementisové sady V exkluzívnom zastúpení ma

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,000 € 1986 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Znížená cena! Dom priamo pod lesom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 180 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=DU01uq6tY7Q V exkluzívnom zastúpení majiteľa d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

79,000 € 439 €/m²

Na predaj jedinečný pozemok v Podkylave , 2218 m2

Reality Podkylava

Rekreačný pozemok | U Pagáčov | 2,218 m²

F046-14-PAMO Hľadáte miesto, kde budete mať pokoj, prírodu na dosah a pocit samoty, no zároveň

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podkylava

89,000 € 40 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30426)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie