NADŠTANDARDNÝ 3IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²

Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

561,750 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Dolná Tižina

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 1,705 m²

Ponúkam na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 1705m2 v tichej časti obce Dolná Tižina, ideálny n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

65 €/m2 65 €/m2

Na predaj 3-izbový dom, novostavba vo Vojke - rekreačná časť

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 62 m²

F026-12-KADA Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekreačného domu, v ktorom môžeš aj býva

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

140,000 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena Predávame 4izb holodom

Reality Bodza

4 izbový byt | Hlavná | 144 m²

💎 Moderný 4-izbový holodom s tepelným čerpadlom a veľkorysým pozemkom Hľadáte pokojné bývanie

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bodza

175,000 € 1215 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na PRENÁJOM areál s výrobnou halou, kancelárskymi a skladovými priestormi vo Veľkých Dvorníkoch - CENA DOHODOU

Reality Veľké Dvorníky

Prevádzkový areál | 603 m²

F074-27-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na prenájom výrobný areál s kance

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Dvorníky

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj 4izbový rodinný do v radovej zástavbe

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Dunajská Streda. Plocha: úžitková 116m2 + 21,70m2 terasa, v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

219,000 € 1888 €/m²

(F146-28-REMAa) Prenájom aj predaj v meste Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Slobody | 1,300 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na prenájom: Univerzálne priestory pre skladovanie, výrobu, ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Hurbanovo

3,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

(F129-14-REMa) Stavebné pozemky v meste Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Novostavba rodinného domu v Gabčíkove – investícia do budúcnosti, Finanzpartner reality ponúka

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

73,000 €

Znížená cena!!!Skladové priestory Hurbanovo (F074-110-REM)

Reality Hurbanovo

Priestor pre výrobu | Hurbanovo | 2,409 m²

F074-110-REM Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj skladové priestory v Hurbanove časť Boh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

500,000 € 208 €/m²

(F166-012REMAE) 3-izbovy rodinný dom v obci Komoča

Reality Komoča

Rodinný dom | . | 0 m²

Finanzpartner reality exkluzívne ponúka na predaj udržiavaný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Komoča

126,500 €

F162-113REMAE 3-izbový byt so záhradkou a terasou Dolný Štál

Reality Dolný Štál

3 izbový byt | ... | 0 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=xOtCYwm7PL4 Finanzpartner reality exkl

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dolný Štál

156,500 €

Video prehliadka
Video prehliadka

(F156-12-REMAE)Dva rodinné domy na jednom pozemku Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | ... | 0 m²

Jedinečná ponuka: Dva rodinné domy na jednom pozemku v obci TomášikovoHľadáte ideálne riešenie

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

125,000 €

(F159-012REMA) 4-izbový rodinný dom v obci Preseľany/ Šahy

Reality Šahy

Rodinný dom | 265 m²

Finanzpartner reality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v tichej a pokojnej obci Preseľany,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šahy

88,700 € 335 €/m²

REZERVOVANÉ!! Záhrada s chatkou – Nová Stráž (Komárno)

Reality Komárno

Záhrada | Nová stráž | 0 m²

Krásna upravená záhrada s modernou chatkou – Nová Stráž (Komárno) Finanzpartner reality ponúka

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

29,000 €

(F003-018-MAPOa) Rodinný dom s barom,Trstice - okr. Galanta

Reality Trstice

Rodinný dom | 0 m²

(F003-018-MAPOa) ROZLOHA: • rozloha pozemku - 1139 m² • zastavaná plocha a nádvorie - 709 m² •

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trstice

250,000 €

(F001-012PANEa) Rodinný dom v centre Dunajskej Stredy / Nová znížená cena

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom (122m²), ktorý spája komfort bývania s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 €

Pozemok Detvianska Huta - Bratkovica

Reality Detvianska Huta

Orná pôda | Bratkovica | 10 m²

F001-14-MIBA * Rekreačný / Investičný pozemok 10 700 m² – Detvianska Huta – Bratkovica – elekt

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

171,200 € 17120 €/m²

Predaj bytu v samotnom centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 95 m²

F022-113-SIMI Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto na M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 5568 €/m²

REZERVOVANÝ! Dom s veľkým pozemkom

Reality Karná

Rodinný dom | 200 m²

F004-12-STEC Finanzpartner reality vám ponúka exkluzívne na predaj holodom s pozemkom 2.626 m2

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Karná

52,000 € 260 €/m²

Investičný pozemok pri Humennom s rozlohou 3177 m2

Reality Chlmec

Orná pôda | 3,177 m²

F012-14-STEC Máte voľné finančné prostriedky pasívne? Nedovoľte inflácii, aby ich devalvovala,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chlmec

10,530 € 3 €/m²

Investičný pozemok pri Humennom s rozlohou 4572 m2

Reality Chlmec

Orná pôda | 4,572 m²

F011-14-STEC Máte voľné finančné prostriedky pasívne? Nedovoľte inflácii, aby ich devalvovala,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chlmec

15,116 € 3 €/m²

Výrobn priestor na prenájom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Dunajská Streda. Priestor sa nachádza

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Skladové priestory Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Skladový objekt | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom Skladové prietory v obci Veľké Blahovo. Plocha: úžitková 400m2 možno

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Blahovo

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok pre bytovú výstavbu Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre bytovú výstavbu Dunajská Streda. Plocha: pozemku 2400m2.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

400,000 € 167 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Upresniť hľadanie