Sklad na prenájom

Reality Veľké Blahovo

Skladový objekt | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom Skladové prietory v obci Veľké Blahovo. Plocha: úžitková 600m2 možnosť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Blahovo

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Chcete bezproblémovo predať byt v Humennom?

Reality Humenné

1 izbový byt | 0 m²

F002-TAKO Ponúknite mladej dáme aspoň čiastočne zrekonštruovaný 1,5 až 2- izbový byt s balkónom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Humenné

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT

Reality Humenné

2 izbový byt | 0 m²

F008-TAKO PRE NÁŠHO KLIENTA PONÚKNITE NOVÉ BÝVANIE! Špecifikácia: 2-izbový byt Lokalita: Sí

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok Čaňa, Košice-okolie

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | 669 m²

F017-14-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 6

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

124,999 € 187 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Starolaborecká Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Starolaborecká | 1,247 m²

Spoločnosť Finanzpartner reality ponúka na predaj krásny priestranný pozemok s rozlohou 1247 m2

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

321,750 € 258 €/m²

Trojizbový byt, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

Miestnej podnikateľke pomáham obstarať vhodný 3-izbový byt v Humennom. Nechce zdĺhavo a pracne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

Stavebný pozemok Hažín n./C.

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Môjmu zadávateľovi pomáham zabezpečiť stavebnú parcelu v obci Hažín pri Humennom na výstavbu ro

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

1 €

Na predaj stavebný pozemok, Antona Bónu, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michala Bonu | 529 m²

Spoločnosť Finanzpartner reality ponúka na predaj priestranný pozemok s rozlohou cca 529 m2 v l

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

138,850 € 262 €/m²

Jednoizbový byt v Humennom, ste pripravení konať?

Reality Humenné

1 izbový byt | 0 m²

Od môjho zadávateľa, ktorý netúži len po streche nad hlavou, ale aj po útulnom a dobre udržiava

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

Dom v okolí KE

Reality Košický kraj

Rodinný dom | 0 m²

F011-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta rodinný dom, do ktorého sa dá na

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa

400,000 €

Exkluzívne na predaj rodinný dom Sobrance, ul.Štúrová

Reality Sobrance

Rodinný dom | Štúrova | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný d

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sobrance

185,999 €

Na predaj podnikateľský objekt, Parchovany

Reality Parchovany

Reštauračné priestory | Hlavná | 250 m²

Finanzpartner reality Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt nachádzajúci sa na hlavnom ťa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Parchovany

125,000 € 500 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Kamenárska | 0 m²

Finanzpartner Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti Michaloviec s výb

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Michalovce

236,999 €

Na predaj 4-izbový byt Trebišov, ul. Berehovská

Reality Trebišov

4 izbový byt | Berehovská | 92.64 m²

ID: F001-114-LAVAa Ponúkame na predaj 4-izbový byt s výmerou 94,77 m² na ulici Berehovská v Tre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

136,999 € 1479 €/m²

Predám krásny 3 izbový byt, Nitra Párovce

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

F007-113-PECH Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3- izbový byt v atraktívnej lokalite pri

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Stavebný pozemok, 3x parcela 410m², Sokolovce Piešťany + 3D

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vážska | 0 m²

F013-14-SIRA3a Na predaj 3x stavebný pozemok v katastrálnom území obce Sokolovce, okres Piešťa

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

56,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 1084 m², Veľká Mača, okres Galanta + 3D

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F021-14-SIRA3a Na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území obce Veľká Mača, okres Galanta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

96,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne- predaj rodinný dom v obci Malčice, okMichalovce

Reality Malčice

Rodinný dom | 0 m²

F222-12-LEKE Na predaj rodinný dom v obci Malčice Ponúkame Vám na predaj rodinný dom situovan

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malčice

Cena dohodou

Stavebný pozemok 3792 m² v obci Šulekovo, okres Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šulekova | 0 m²

F025-14-SIRAa Na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území obce Šulekovo, okres Hlohovec.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

410,000 €

Na predaj stavebný pozemok Vinné, okr. Michalovce

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 0 m²

F225-12-LEKE Finanzpartner reality vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026