Stavebný pozemok na Vydumanci bez (F152-14-ANM)

Reality Prešov

Orná pôda | 831 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Prešov - Vydumanec. Plocha: poze

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

48,500 € 58 €/m²

Pozemok, záhrada 391 m², Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitra | 391 m²

F305-14-MAT Na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Čermáň. ROZLOHA: • rozloha pozemku

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

36,990 € 95 €/m²

Pozemok Petrovany- Močarmany: 5,5m x 177m (F189-14-ANM)

Reality Petrovany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Močarmany | 971 m²

F189-14-ANM Ponúkame na predaj stavebnú parcelu v Petrovany-časť Močarmany. Ide o parcelu o vým

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj orná pôda 761m2, Terchová, okres Žilina

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Terchová | 0 m²

F178-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ornú pôdu 761m2, Terchová, okres Žili

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

59,900 €

Dopyt - Stavebný pozemok, Nitra a blízke okolie

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 1,000 m²

F180- MAT Hľadám pre klienta stavebný pozemok v lokalite Nitra a blízke okolie. ROZLOHA: • id

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Nitra

100,000 € 100 €/m²

Chata na Sigorde s vlastným pozemkom (F398-13-ANMi)

Reality Kokošovce

Chalupa, rekreačný domček | Sigord | 83 m²

F398-13-ANMi Ponúkame na predaj 4izb. chatu v lokalite Kokošovce Sigord. Pôvodná stavba je post

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokošovce

97,000 € 1169 €/m²

Novostavba v Petrovanoch (F658-12-ANMi)

Reality Petrovany

Rodinný dom | Petrovany | 96 m²

(F658-12-ANMi) Čo: rodinný dom - 4izb v stave holodom Typ: bungalov (dvojdom bez spoločnej sten

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Petrovany

189,000 € 1969 €/m²

Domaša – časť Eva pekný pozemok s IS (055-14-JOBIa)

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Holčíkovce | 432 m²

055-14-JOBIa Dávam do pozornosti predaj pozemku, v krásnej rekreačnej oblasti Domaša – časť Eva

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

79,000 € 183 €/m²

Dom na predaj Terňa F681-12-ANM

Reality Terňa

Obchodné priestory | 379 m²

F681-12-ANM Dom v obci Terňa, Prešov. Budova stojí v centre obce, kde je výborná občianska vyba

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Terňa

69,000 € 182 €/m²

PRIPRAVUJEME - Uprostred mesta novostavba (F475-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | 209 m²

F475-12-ANMi Rodinný dom Výnimočná novostavba v príprave uprostred mesta na d Sabinovskou.., I

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

390,000 € 1866 €/m²

Rekreačný stavebný slnečný pozemok na Domaši (F495-14-ANM)

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Domaša | 1,072 m²

(F495-14-ANM) Južne orientovaný v tesnej blízkosti Domaši na krásnom mieste v časti Eva - Holčí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

135,000 € 126 €/m²

Pozemok v Petrovanoch 11,5m x 175m (F499-14-ANM)

Reality Petrovany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Močarmany | 1,900 m²

(F499-14-ANM) V Petrovanoch časť Močarmany úplne na konci obce vhodný na okamžitú výstavbu rodi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

64,000 € 34 €/m²

Exkluzívne predaj pozemkov v Šalgovíku (F035-14-ANM)

Reality Prešov

Orná pôda | Šalgovík | 687 m²

F035-14-ANM Exkluzívne ponúkame na predaj 2 rovinaté pozemky umiestnené veľmi výhodne vedľa seb

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

99 €/m2 99 €/m2

Rekreačno-stav. pozemok na Sigorde-voda a el. (F349-14-ANM)

Reality Kokošovce

Rekreačný pozemok | Kokošovce | 661 m²

F349-14-ANM Ako stvorený pozemok pre rekreáciu. Na pozemku je el. a vodovodná šachta. Plocha po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

29,900 € 45 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 346 m²

F002-125-KAKO Na predaj dom v meste Nové Zámky. ROZLOHA: • zastavaná plocha rodinného domu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,690 € 751 €/m²

Rodinný dom, pozemok 2023 m², Tekovské Nemce, Zlaté Moravce

Reality Tekovské Nemce

Rodinný dom | Tekovské Nemce | 0 m²

F024-12-DIBE Na predaj rodinný dom v obci Tekovské Nemce, okres Zlaté Moravce. ROZLOHA: - za

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tekovské Nemce

175,000 €

Stavebný pozemok 1084 m², Veľká Mača, okres Galanta + 3D

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F021-14-SIRA3a Na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území obce Veľká Mača, okres Galanta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

96,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 3792 m² v obci Šulekovo, okres Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šulekova | 0 m²

F025-14-SIRAa Na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území obce Šulekovo, okres Hlohovec.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

410,000 €

Exkluzívný stavebný pozemok 714 m², Čermany okres Topoľčany

Reality Čermany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čermany | 714 m²

F079-14-PEB Výborná investícia ! Pridajte sa už k prvým prebiehajúcim stavbám ! Ponúkame Vám n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

54,900 € 77 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Atraktívny 600 m² stavebný pozemok, Zobor, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová ulica | 600 m²

F013-14-NIONa Na predaj atraktívny a slnečný pozemok v meste Nitra - Zobor (Narcisová ulica).

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

Stavebný pozemok, obklopený prírodou, Bojničky, Hlohovec

Reality Bojničky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bojničky | 900 m²

F008-14-ANVAa Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichom prostredí obklopenom prírodou - Hl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bojničky

65,000 € 72 €/m²

Exkluzívne, ideálny stavebný pozemok , Žihárec, Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žiharec | 487 m²

F154-14-PEB Exkluzívne Vám ponúkame ideálny stavebný pozemok, Žihárec, Šaľa, aj ako investičná

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

35,000 € 72 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok takmer 10 árov, Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Fabianka | 0 m²

F177-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny pozemok, takmer 10 árov, Luče

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,900 €

Rezervé! Rodinný dom Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | 200 m²

F039-12-PAMO V exkluzívnom zastúpení ponúkame RODINNÝ DOM v obci Moravské Lieskové s pozemkom

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

98,000 € 490 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie