Chalupa, rekreačný domček | Vrbové | 100 m²
F007-12-DIBEa Na predaj rodinný dom v meste Vrbové, okres Piešťany. ROZLOHA: - zastavaná ploc
53,000 € 530 €/m²
Záhrada | 0 m²
F035-13-SIRA3a Na predaj záhrada s chatkou v katastrálnom území obce Trstín, okres Trnava. RO
55,000 €
3 izbový byt | Galanta | 71 m²
F027-113-PEB REZERVOVANÉ 3 izb byt, 2 balkóny, 3 pivnice, garáž, záhrada, v Šalgočke, okres G
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Slovenská | 39 m²
F732-111-ANM Strategická poloha úplne v centre mesta 1izb byt na bývanie aj prenájom. Poschod
126,000 € 3231 €/m²
Komerčná zóna | Veľký Šariš | 2,526 m²
(F709-14-ANMi) "Ačkový" pozemok na strategickom mieste ako vynikajúca investícia do blízkej bu
25 €/m2 25 €/m2
2 izbový byt | 0 m²
Ak túžite po kvalitnom a komfortnom bývaní v komornejšom prostredí, ponúkame vám 2 topkové 2 iz
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Kokošovce | 0 m²
(F703-14-ANMi) Stavebný pozemok v Kokošovciach o výmere 973m2 v tichej ulici existujúcej zásta
87,900 €
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Stavebný pozemok so základovou doskou v tichej obci Jakovanoch, je so stavebným povolením a pro
Cena dohodou
Orná pôda | Stará Ľubovňa | 1,604 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný pozemok CKN 6985 o výmere 1604 m2 v lokalite katas
30 €/m2 30 €/m2
Rekreačný pozemok | 0 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemky v zaujímavej lokalite pri Aquaparku v Lipanoch smero
35 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,253 m²
F008-14-VIKA VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA Finanzpartner reality ponúka na predaj pozemok v obci Kečko
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
Hľadáme 3 izbový zrekonštruovaný byt pre konkrétneho klienta v lokalite Stará Ľubovňa./F013-ALP
1 €
Orná pôda | Dubova | 9,131 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=lu0DmHxovq8 Exkluzívna investičná príležito
310,000 € 34 €/m²
2 izbový byt | Lesná cesta | 37 m²
F002-112-JIKO 3 Túžite po modernom bývaní, kde máte posilňovňu, bazén a saunu doslova v papuč
136,000 € 3676 €/m²
Rodinný dom | Mierová | 0 m²
F014-12-VIKA Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj priestranný rodinný d
179,999 €
2 izbový byt | Duchnovičova | 53.57 m²
F012-112-VIKA ZNÍŽENÁ CENA Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj 2-izb
75,000 € 1400 €/m²
3 izbový byt | Karpatská | 0 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre konkretných klientov 3 izbový byt v meste S
120,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 2,010 m²
F013-14-VIKA Realitna kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v
Cena dohodou
Garáž | 0 m²
Realitná kancelária Finanzpartner reality, hľadá pre klientku Garáž v meste Svidník. Ak mate ta
13,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta pozemok na výstavbu rodinného domu v obci N
Cena dohodou
Rodinný dom | Rastislavová | 168 m²
F458-12-MATE Exkluzívne na predaj 2 x samostatný rodinný dom v obci Lužianky, nedaleko mesta
220,000 € 1310 €/m²
Rodinný dom | Kasalova | 110 m²
F443-12-MATE Exkluzívne na predaj rodinný dom v meste Nitra, časť Staré Mesto. ROZLOHA: • roz
218,900 € 1990 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Soblahov | 0 m²
F009-12-DIBE Na predaj Hotel, reštaurácia, penzión v obci Soblahov, okres Trenčín. VIDEO PRE
1,500,000 €
Orná pôda | Petrovany | 1,415 m²
F193-14-ANM Stavebný pozemok 3km od Po - Petrovany. IS el, voda, kanál, plyn pri pozemku. Výmer
55,000 € 39 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.