Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Unikátny byt v historickom centre Košíc| Mäsiarska ul | 110 m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²

Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

364,990 € 3318 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Príjemný 2 - izbový byt v širšom centre

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Top
Top

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 3-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou 16 m² | parkovacie státie | Bratislava – Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²

Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

209,000 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 82 m²

Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2732 €/m²

Top
Top

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Absolútna novinka! Moderné päťizbové rodinné domy v Hainburg an der Donau

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

V meste Hainburg an der Donau ponúkame na predaj 5-izbovú tehlovú novostavbu s úžitkovou plocho

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

483,000 € 3895 €/m²

člen NARKS
Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

Top
Top

Unikátny 4-izb. byt s výhodami RD so slnečnou terasou, krbom a súkromnou záhradou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Zátišie | 120 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3742 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,888 € 5085 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (770)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie