NA PREDAJ pekný pozemok na stavbu domu HROCHOŤ okr.BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 582 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj pozemok na stavbu domu o rozlohe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

60,000 € 103 €/m²

Na predaj: 4 izbový byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 98 m2 s loggiou a p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

170,000 € 1735 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izb.byt + PIVNICA + ŠPAJZA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 82.94 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 82,94m2 s PIVNICOU

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

123,990 € 1495 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Ovocná záhrada v Leviciach

Reality Levice

Záhrada | Nezadaná | 390 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou vo výmere 390m2 bez IS v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Levice

29,900 € 77 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izb.byt + BALKON + PIVNICA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 82.2 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 82,20 m2 s balkónom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

165,000 € 2007 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izbový domček v Leviciach

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj chatu s výhľadom, v krásnom prostredí pri

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

145,000 € 1611 €/m²

Novinka
Novinka

GARÁŽ NA PREDAJ – Jakobyho ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Jakobyho | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž vo vyhľadávanej lokalite na Jakobyho ulici v mestskej časti Staré Mest

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

37,000 € 2056 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný stavebný pozemok s krásnymi výhľadmi a veľkým potenciálom

Reality Súľov-Hradná

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2 419 m² v pokojnej časti obce Súľov – Hradná. Poz

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

169,000 €

Novinka
Novinka

GARÁŽ – Jakobyho ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Jakobyho | 18 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

29,000 € 1611 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s chatou na predaj – Ľudvíkov dvor, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Ľudvíkov dvor | 340 m²

Únik z mesta len pár minút od Košíc – záhrada s chatou čaká na nového majiteľa! Predstavte s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

40,000 € 118 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Slávičia | 84 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pôvodne 4-izbový byt, ktorý bol upravený na 3-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

194,500 € 2315 €/m²

Novinka
Novinka

AstonReal: na predaj 2-izbový byt 54 m2 - Poprad, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt, 54 m² – Poprad, ul. Komenského. Vo vyhľadá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Perspektivní dům → velký pozemek a investiční potenciál → Belgun

Reality Bulharsko

Rodinný dom | Bulharsko

Nemovitost se nachází na krásném udržovaném pozemku o rozloze 1430 m² a nabízí mnohem víc než j

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

47,000 € 723 €/m²

1+1 kousek od moře a golfu v top projektů v Paphosu

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Investice do nemovitostí na Kypru – projekt Universal Ariad v Paphosu Teď je podle mnoha inves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

275,000 € 5500 €/m²

Velká vila 3+1 s bazénem 400m od moře za top cenu

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

KISSOS – luxusní vily u moře v Paphosu, Kypr Teď je podle mnoha investorů nejlepší čas investo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

490,000 € 4050 €/m²

2+1, dvě koupelny, kousek od moře a Hrobek králů v Paphosu

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

HEAVEN – investiční apartmány v Paphosu, Kypr Teď je podle mnoha investorů nejlepší období pro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 4740 €/m²

Moderní 2+kk. Luxusní bydlení na Kypru – terasa, zahrada a resort služby.