27900 (Juy44rjdKz7) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

2 +1 na Kypru k nastěhování za cenu studia

Ukázať na mape

128,000 € 1684 €/m²

Poznámka k cene: včetně DPH
Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
76 m²
Info
Popis

Čiastka

Cena nehnuteľnosti — 2+1 Cornelia 6

£110,000

Depozit

£2,000 depozit

50 % akontácia

£55,000

Zostávajúca suma do akontácie po odpočítaní depozitu

£53,000

Zostávajúci zostatok na 24-mesačné splátky

£55,000

Mesačná splátka (24 mesiacov, 0 %)

Približne £2,291.67

V cene zahrnuté

Popis

Darček — DPH 5 %

Darček — Trafo poplatok (£1,500)
ID nabídky 27900
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
76 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Počet nadzemných podlaží:
10

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Boris Ivanov

Mojenemovitostumore.cz

Nemovitosti u more

Bubenská 122 • 17000, Praha
Celá ponuka spoločnosti

128,000 € 1684 €/m²

Kontakt na predajcu

Boris Ivanov

Mojenemovitostumore.cz