2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²
Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO
169,258 € 3323 €/m²
Rodinný dom | Pod vinicami | 160 m²
LOKALITA Bratislava I – Staré Mesto. Jedna z mála adries v Bratislave, kde každodenný život fun
807,000 € 5044 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 1,464 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok so starším 2 iz. RD v pôvodnej časti obce Bernolákovo - Trn
285,000 € 195 €/m²
Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 196.93 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne zaujímavý súbor dvoch samostatných nehnuteľností situovaných pria
328,000 € 1666 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 108.9 m²
Bývanie, kde sa spája komfort domu s atmosférou oddychu v prírode. Ponúkame na predaj príjemný
245,000 € 2250 €/m²
Obchodné priestory | Mikulášska | 29 m²
Mikulášska ulica | Staré Mesto | 29 m² | vstup priamo z ulice Andrea Smolinská ponúka exkluzívn
210,000 € 7241 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 2,260 m²
Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj priestranný, rovinatý pozemok o výmere 2 260 m² v
288 €/m2 288 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 2,420 m²
Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok situovaný v samotnom ce
450 €/m2 450 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 140 m²
Andrea Havlovičová ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadenú, celoročne obývateľnú murova
235,000 € 1679 €/m²
Iný objekt | Galvaniho | 18 m²
RK Byty Bratislava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie na ul. Galvaniho v Bratislave -
25,000 € 1389 €/m²
Garáž | Beskydská | 18 m²
RK Byty Bratislava, predám parkovacie miesto na ul. Beskydská, BA I. Parkovacie miesto je v ga
28,800 € 1694 €/m²
Administratívny objekt | Suché mýto | 506 m²
RK Byty Bratislava ponuka na predaj lukratívny administratívny priestor, 506m2, BAI. Túžite ma
1,690,000 € 3340 €/m²
2 izbový byt | Žltá | 41 m²
Ponúkame na predaj moderný a útulný 1,5-izbový byt s výmerou 33 m² + priestranná loggia 8 m², s
212,000 € 5171 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady V | 440 m²
Na predaj stavebný pozemok s vypracovaným projektom rodinného domu pre stavebné povolenie, situ
179,500 € 408 €/m²
2 izbový byt | Jégého | 50 m²
Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez
259,900 € 5198 €/m²
3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²
Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b
450,000 € 4245 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 150 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný rodinný dom situovaný v obľúbenej a dynamicky sa rozví
579,900 € 3866 €/m²
Rodinný dom | Zvončeková | 435 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa na Zvončekovej ulici v mestsk
1,079,000 € 2480 €/m²
Garáž | Béžová | 12 m²
Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státie na Slnečniciach v časti Viladomy. Parkovacie stá
15,850 € 1321 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Horská | 6,431 m²
Popis nehnuteľnosti Hotel RYSY*** Tatranská Štrba, Vysoké Tatry Ponúkame na predaj zavedený ho
Cena dohodou
Rodinný dom | Nové záhrady V | 216 m²
Hľadáte domov, ktorý má charakter, priestor a vybudované zázemie, aké v moderných satelitoch ná
Info v RK
1 izbový byt | Thajsko
Tento prestížny rezidenčný projekt prináša nový rozmer luxusu v srdci Pattaye. Vďaka svojej výn
105,000 € 4773 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 582 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj pozemok na stavbu domu o rozlohe
60,000 € 103 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 98 m2 s loggiou a p
170,000 € 1735 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.