EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V MYSLAVE S PROJEKTOM A STAVEB. POVOLENÍM

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 512 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok vo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

4-izbový byt Stará Turá

Reality Stará Turá

4 izbový byt | SNP | 86 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v centre Starej Turej, obklopený zeleňou. Byt má 8

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

149,000 € 1733 €/m²

Novinka
Novinka

5 izbový rodinný dom v Šali + menší domček pre rodičov

Reality Šaľa

Rodinný dom | Šaľa | 150 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom 5 izbový v meste Šaľa. Rodinný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt + záhradka + pivnica + komora

Reality Levice

3 izbový byt | Nová Dedina | 56.22 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 56,22 m2 v obci Nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1565 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt v CENTRE mesta + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná | 65 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1477 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izbový byt + PIVNICA + ŠPAJZA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 61.98 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 61,98 m2 so Š

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

135,000 € 2178 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný VEĽKY 3 ib + LOGGIA + ŠPAJZA + KUMBAL + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 84,32

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 50.42 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 50,42 m2 s LOGGIOU

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

99,000 € 1964 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 2 izb.byt + LOGGIA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 67 m2 s LOGGI

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 2 izb.byt + 3x PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67.66 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 67,66 m2, v CENTRE

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1774 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Veľký 2 izb.byt + LOGGIA + ŠPAJZA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 65.85 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 65,85 m2 s LO

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1701 €/m²

Novinka
Novinka

1 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

1 izbový byt | Nezadaná | 36.79 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj plne zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

89,900 € 2444 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 62.1 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v CENTRE mesta Levice s loggi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1546 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: VEĽKY investičný 3.byť + LOGGIA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ rodinný dom v Jelšovciach - EXKLUZÍVNE

Reality Jelšovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne iba u nás NA PREDAJ rodinný dom v Jelšov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

155,000 € 1938 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ rodinný dom vo Svätoplukove

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 81 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ rodinný dom vo Svätoplukove - jedná sa o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

119,000 € 1469 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Rodinný dom - Šurany - Nitriansky Hrádok, EXKLUZÍVNE

Reality Šurany

Rodinný dom | 125 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj Rodinný dom - EXKLUZÍVNE Ponúkame na pre

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šurany

120,000 € 960 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Luxusný 3-izbový byt v centre mesta Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 109 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka Luxusný 3-izbový byt v centre Nitry – bývanie, ktor

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

499,000 € 4578 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ - HORSKÁ CHATA V SRDCI NÍZKYCH TATIER – MAGURKA

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 182 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNU HORSKÚ CHATU V SRDCI NÍZKYCH TATIER – MA

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

505,000 € 2775 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok v Zbehoch

Reality Zbehy

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Zbehy, situovaný v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zbehy

67,000 € 112 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,311 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovské Háje - j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 106 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok Párovské Háje

Reality Nitra

Záhrada | Nezadaná | 500 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovs

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

65,000 € 130 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3-izbový byt na Zvolenskej ulici

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 64 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka Exkluzívne na predaj 3izb.byt - Zvolenská ulica - by

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2641 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 711 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač - jedná s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

57,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie