Predaj: stavebný pozemok Konská 799m2 s platnou UPI (N093-14-DASEa)

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

N093-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v obci Konská, ktorá je

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Konská

67,000 € 84 €/m²

Predaj pozemok 1267m2 Horný Moštenec (N072-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,267 m²

(N072-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v mestskej časti Horný Mošteniec pri Považskej B

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

52,500 € 41 €/m²

NOVÁ CENA: Exkluzívne stavebný pozemok 1960m², Čadca, Čierne

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | bočná | 1,960 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=3nEipprVrJA (N004-14-KNMAa) Exkluzívne

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

79,900 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne predaj: Stavebný pozemok 961m², mesto Čadca

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | bočná | 961 m²

(N025-14-MAKN) Exkluzívne len u nás, Vám ponúkame pozemok o rozlohe 961m² v Čadci, vhodný na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

83,900 € 87 €/m²

Stavebný pozemok Vysoká nad Uhom ID : N001-14-IVANE

Reality Vysoká nad Uhom

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,224 m²

ID: N001-14-IVANE Ponúkam na predaj slnečný rovinatý pozemok zložený z dvoch parciel nachádzaj

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká nad Uhom

26,000 € 21 €/m²

Predaj, veľký stavebný pozemok-Veľké Ludince(N115-14-FRAD)

Reality Veľké Ludince

Pozemok pre rodinné domy | . | 4,872 m²

N115-14-FRAD Link na video obhliadku: youtu.be/njyqggGvMsY?si=9aNyU566mfe_nael Ponúkame vám n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ludince

32,900 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Top cena,na predaj pozemok-Želiezovce/Svodov(N157-14-FRADE)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,000 m²

N157-14-FRADE Link na video obhliadku: youtu.be/gAeakxCwxqY?si=A2_3v25EdglRRZqn Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

27,900 € 28 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľká Lomnica Stavebný pozemok

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²

N104-14-ERVEa Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica v ideálnej tichej č

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

168,500 € 133 €/m²

Exkluzívny slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Kráľová Hora | 840 m²

Exkluzívny slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Prešov, Kráľova Hora (Sídlisko III) Hľa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

130,000 € 155 €/m²

PREDAJ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK/MARHUĽOVÝ SAD - DOBROHOŠŤ (N300-14-OTKAE)

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkam na predaj JEDINEČNÝ POZEMOK - MARHUĽOVÝ SAD - STAVEBNÝ POZEMOK - DOBROHOŠŤ - 25 minút a

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

164,800 € 165 €/m²

Stavebný pozemok Mlynica - Medzi Vodami

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

N102-14-ERVEa . Znížená cena Ponúkame Vám na predaj úžasný výhľadový stavebný pozemok v obci M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 191 €/m²

Predaj, pozemok so stavebným povolením-Čaka(N131-14-FRADa)

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | 63 | 820 m²

N131-14-FRADa Link na video obhliadku: youtu.be/ha-Akfz4rn0?si=JD85rfHZAR7NO3kO Ponúkame na p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čaka

19,000 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA Stavebný pozemok 1167m², Makov okr. Čadca

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | vedľajšia | 1,167 m²

(N006-14-MAKNa) Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj Nehnuteľnosť - pozemok v katastrálnom

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Makov

69,600 € 60 €/m²

NOVÁ CENA Stavebný pozemok, 940m², obec Mestečko okr. Púchov

Reality Mestečko

Pozemok pre rodinné domy | hlavná | 940 m²

videoprezentácia youtube.com/watch?v=x6OyoZEY1CY (N019-14-KNMA) Ponúkame na predaj stave

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mestečko

49,900 € 53 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK NA RODINNÝ DOM – STUPAVA | 506 m² | TOP LOKALITA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na aleji | 506 m²

N055-14-IVMAE Ponúkame na predaj výborne situovaný stavebný pozemok v tichej a stabilizovanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

175,000 € 346 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj pozemok, Lackovce (N005-14-ANMA)

Reality Lackovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

N005-14-ANMA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Hum

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lackovce

85,600 €

Stavebný pozemok Mlynčeky s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Mlynčeky

Pozemok pre rodinné domy | . | 0 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry ​Ponúkame na predaj slne

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mlynčeky

78,500 €

Na predaj stavebný pozemok Nižný Hrabovec

Reality Nižný Hrabovec

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Nižný Hrabovec. Pozemok je rovinatý a nachádza sa v tichej lo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Hrabovec

Cena dohodou

Na predaj krásny pozemok, Papín (N268-14-MIM)

Reality Papín

Pozemok pre rodinné domy | 2,331 m²

N268-14-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE EXKLUZÍVNE po

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Papín

25,000 € 11 €/m²

Unikátny pozemok s nekonečným horizontom-Humenné, Brestovská

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Brestovská | 1,900 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE, Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

71 €/m2 71 €/m2

Elegantný pozemok v pokojnej obci Chlmec pri Humennom

Reality Chlmec

Pozemok pre rodinné domy | 872 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE, Vám v zastúpení vlastníkov, ponúka na

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chlmec

53,000 € 61 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

​💎 PREDAJ: Exkluzívny pozemok vo Veľkej Lomnici – Adresa, ktorú si vyberajú hviezdy. ​Hľadáte

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

280,000 €

Predaj pozemku so základovou doskou – Jakovany, Sabinov

Reality Jakovany

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Predaj pozemku so základovou doskou – Jakovany, okres Sabinov Ponúkame na predaj priestranný p

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jakovany

1 € 1 €/m²

Slnečný pozemok 1 046 m² na predaj – centrum obce Tulčík

Reality Tulčík

Pozemok pre rodinné domy | 1,048 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v centre obce Tulčík, ktorý je plne pripravený na výstavbu.

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tulčík

89,990 € 86 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie