POSLEDNÝ pozemok s projektom RD a stavebným povolením!, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Slnečné Stráne | 908 m²

POSLEDNÝ voľný STAVEBNÝ POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM na výstavbu Vášho rodinného

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

247,831 € 273 €/m²

PONUKA veľký pozemok 2633 m² pre 3 NOVOSTAVBY Prusy

Reality Prusy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,633 m²

MaVinn reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok o rozlohe 2633 m² s rodinný dom ( plne f

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Prusy

188,000 € 71 €/m²

Pozemok na predaj Malá Hradná 3679m²

Reality Malá Hradná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,679 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v obci Malá Hradná vo výmere 36

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Malá Hradná

95,000 € 26 €/m²

Na PREDAJ pôda 15000m² Malé Hoste - Bánovce n/B.

Reality Malé Hoste

Pozemok pre rodinné domy | Malé Hoste | 15,000 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok o rozlohe

Publikované: 23.01.2023 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Malé Hoste

229,000 € 15 €/m²

Na PREDAJ stavebný pozemok 360m2 Ostratice

Reality Ostratice

Pozemok pre rodinné domy | Ostratice | 360 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok o rozlohe 360 m² v obci

Publikované: 05.03.2023 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Ostratice

29,990 € 83 €/m²

Pozemok Borčany- na stavbu rodinného domu

Reality Borčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný rovinatý pozemok - ornú pôdu - v

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 17.12.2025
Pozemky na predaj Borčany

Cena dohodou

PREDAJ pozemok v Otrhánky okr. Bánovce nad Bebr.

Reality Otrhánky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 556 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebné pozemky o rozlohe 563 m² a 556

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Otrhánky

24,500 € 44 €/m²

PREDAJ stavebný POZEMOK 629m² v obci Šišov

Reality Šišov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 629 m²

MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny slnečný pozemok vedený ako

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Šišov

32,000 € 51 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok 749 m² v Malé Hoste

Reality Malé Hoste

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 749 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok o rozlohe 749 m², so st

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Malé Hoste

29,500 € 39 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok 719 m2 V. Bielice Partizánske

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 719 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj slnečný, stavebný pozemok v peknej lokalite mestske

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Partizánske

87,000 € 121 €/m²

Na PREDAJ pozemok 2000m² Pravotice okr Bánovce n/B.

Reality Pravotice

Pozemok pre rodinné domy | Pravotice | 2,000 m²

MaVinn realitná spoločnosť vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rovinatý pozemok o

Publikované: 18.04.2023 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Pravotice

39,000 € 20 €/m²

PREDAJ 5 stavebných pozemkov v obci BRODZANY

Reality Brodzany

Pozemok pre rodinné domy | Víťazná | 398 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj slnečné, rovinaté stavebné pozemky s možnosťou výst

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Brodzany

85 €/m2 85 €/m2

STAVEBNÝ pozemok 679 m² na predaj Malé Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Žabokrecká | 679 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný, stavebný pozemok s pekným výhľa

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Partizánske

38,000 € 56 €/m²

Pozemok 2000m2 v obci Bojná

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Bojná vo výmere 2000 m².

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

79,000 € 40 €/m²

PREDANÉ staveb. pozemky 700-800m² Trenčianke Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianske Jastrabie | 710 m²

MaVinn reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečné, rovinaté stavebné pozemky v projekte IBV No

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 23.07.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

95 €/m2 95 €/m2

PREDAJ stavebný pozemok 869m² so základovou doskou a záhrad. domkom VYSOČANY

Reality Vysočany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 869 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok so začatou stavbou

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Vysočany

84,000 € 97 €/m²

Pozemok pre rodinný dom Dolné Vestenice

Reality Dolné Vestenice

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 1,591 m²

MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny slnečný pozemok s možnosťou výstavby

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Dolné Vestenice

71,900 € 45 €/m²

JAHODNÁ – SLNEČNÝ POZEMOK S STARÝM RODINNÝM DOMOM NA PREDAJ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 601 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok so starým rodinným domom v obci Jahodná. POZEMOK v

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

73,000 € 121 €/m²

DUNAJSKÁ STREDA – SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ V PROJEKTE VINICA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 700 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečné stavebné pozemky v projekte Obytný park Vinica. Pozemky sa nachá

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

160 €/m2 160 €/m2

LEN U NÁS! - Posledný stavebný pozemok v obci Lehnice!

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | 792 m²

Ponúkame Vám na predaj 792m² stavebný pozemok v obci Lehnice! Popis: -výmera: 792m2 -rozmer

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

105,000 € 133 €/m²

☎️ 0918197701-Predám stavebný pozemok v obci Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | 637 m²

Predám stavebný pozemok v obci Tomášikovo / 20m x32m / A-W REAL Vám ponúka na predaj slneč

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

41,600 € 65 €/m²

☎️ 0918197701-Na predaj slnečný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rd vo Vydranoch iba 3 km od DS

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | 604 m²

Odporúčam, lebo pozemok tvarovo a rozmerov ( 23 m x 27 m) je ideálny na stavbu rodinného

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

71,876 € 119 €/m²

☎️ 0918197701- Na predaj stavebný pozemok na stavbu RD v Gabčíkove / 95 000,- EUR

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 751 m²

Na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove Ak hľadáte kľudnú a tichú lokalitu, zeleň, ovocné str

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok 576 m² – Dunajská Streda, Florida Park

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 579 m²

Exkluzívny stavebný pozemok 576 m² – Dunajská Streda, Florida Park Ponúkame na predaj atraktívn

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

108,826 € 188 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie