STAVEBNÝ POZEMOK VIŠŇOVÉ SO SIEŤAMI

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 865 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj rovinatý pozemok so sieťami vo Višňovom pri Žiline. Ak hľadá

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Višňové

149,000 € 172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok P9 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 558 m²

P9: 558 m2+107,15 m2 prist. cesta, (16x40), 121 EUR/m2 + 20 450 infraštruktúra a VB = 87 968 €

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

87,968 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P6 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 681 m²

P6: 681 m2+107,15 m2 prist. cesta, (18x38), 121 EUR/m2 + 24 140 infraštruktúra a VB = 106 541 €

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

106,541 € 156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK KRASŇANY SO STARÝM RD NA ZBÚRANIE

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 696 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Krasňanoch. Táto nehnuteľnosť je aj ako

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Krasňany

104,990 € 151 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRE RODINY: 7 STAVEBNÝCH POZEMKOV V LIETAVA LIVING

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 558 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj 7 stavebných pozemkov na RD v časti Lietava - Majer pri Žilin

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

67,518 € 121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK BUDATÍN

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Azúrová | 830 m²

Georgi Conev v exkluzívnom zastúpení vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v Budatín

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

147,990 € 178 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P3 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 774 m²

P3: 774 m2+107,15 m2 prist. cesta, (20x39), 110 EUR/m2 + 26 930 infraštruktúra a VB = 112 070 €

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

85,140 € 110 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v obci Štiavnička

Reality Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Štiavnička

138,000 € 124 €/m²

člen NARKS

Pozemok P13 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 975 m²

P13: 975 m2+107,15 m2 prist. cesta, ( 20x54), 110 EUR/m2 + 32 960 infraštruktúra a VB = 140 210

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

107,250 € 110 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK LIETAVA – MAJER | 1 542 m² a viac

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,542 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Lietava. Ak hľadáte pozem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

97,499 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ stavebné pozemky v prírode – Lesak Tajov, pokoj pre rodiny

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,685 m²

Realitná kancelária LIVIANTE vám ponúka na PREDAJ atraktívne stavebné pozemky v jedinečnom proj

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

250,144 € 148 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,799 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

266,056 € 148 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,751 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

256,144 € 146 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,644 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

240,236 € 146 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,644 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

240,236 € 146 €/m²

Pozemky so všetkými IS a prístupovou cestou!

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²

Príďte a vyberte si tú svoju! Najnovšia lokalita na Pršianskej terase ponúka jedinečné stavebné

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,470 € 299 €/m²

Bývajte v mestskej štvrti Pršianska Terasa, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 567 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 567 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystri

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

173,500 € 306 €/m²

Slnečné stavebné pozemky, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 534 m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT - Na predaj nové stavebné pozemky s možnosťou okamžitej výstavby! Lokalita

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

163,500 € 306 €/m²

Stavebný pozemok, jedinečná lokalita - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 531 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite PRŠIANSKA TERASA Vlčia jama, blízko centra mesta

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

162,100 € 305 €/m²

Možnosť okamžitej výstavby RD! Pršianska terasa - Cínová

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 638 m²

Vyhľadávaná lokalita v Banskej Bystrici, Pršianska terasa - Cínová ponúka harmonické spojenie k

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,770 € 299 €/m²

Prémiové stavebné pozemky v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 655 m²

Projekt Cínová, Dolomitová a Grafitová ponúka prémiové stavebné pozemky v atraktívnej lokalite

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

195,850 € 299 €/m²

Okamžitá výstavba RD

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 532 m²

Na predaj stavebný pozemok 532 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystrica. Všetk

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

162,600 € 306 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23067)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie