Exkluzívny stavebný pozemok - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 496 m²

Exkluzívna ponuka – Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 5 minút od centra Prešova!

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

135 €/m2 135 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Lubina s krásnym výhľadom a výmerou 1258 m2

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 1,258 m²

TUreality ponúka na predaj veľký pozemok v obci Lubina. Rozmery pozemku sú cca 33x35m . Je mie

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

67,000 € 53 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE V KRÁSNEJ TICHUČKEJ LOKALITE ZA NEUVERITEĽNÚ CENU !

Reality Bukovina

Pozemok pre rodinné domy | 1,676 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V MALIČKEJ LIPTOVSKEJ OBCI OBKLOPENEJ NÁDHER

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bukovina

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj pozemok o rozlohe 1000m2 Dvorec.

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Dvorec, okr. Bánovce

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

60,000 € 60 €/m²

Výnimočný pozemok o výmere 1642 m2 v centre Starej Turej so starým domom

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 1,642 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný pozemok so starým rodinným domom v meste Stará Turá. Exkl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Stará Turá, 695 m2

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v meste Stará Turá. Jedná sa o pozemok na výstavbu

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,875 €

Stavebný pozemok, Stará Turá, 685m2, pripravený na stavbu

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

TUreality pripravuje na predaj výnimočný pozemok v meste Stará Turá. Jedná sa o pozemok na výst

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

85,625 € 125 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

TUrelity ponúka stavebný pozemok Pokojná lokalita • Inžinierske siete pri pozemku • Ideálne mi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

48,490 € 101 €/m²

Na predaj pozemok v obci Skýcov

Reality Skýcov

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Skýcov s rovinatým terénom a výmerou 500 m². Pozemok

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Skýcov

19,500 € 39 €/m²

Znížená cena - Veľký slnečný pozemok - 1279 m2 - v krásnom prostredí obce Lubina - Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 1,279 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové. Nachádza sa v príje

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

65,000 € 51 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu RD - Prosné, okr. Pov. Bystrica

Reality Udiča

Pozemok pre rodinné domy | 382 m²

Pozemok v zastavanom území obce Prosné - vhodný na výstavbu menšieho rodinného domu. Na pozemku

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Udiča

Cena dohodou

► OD 01.05. ZVYŠUJEME CENY ! - STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE V TOP LOKALITE A KÚSOK OD PRIEHRADY

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

PONÚKAME STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ (rekreačné) DOMY V NÁDHERNOM PROSTREDÍ A VEĽMI LUKRATÍVNE

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj pozemok v obci Trávnica

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 607 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Trávnica. Nachádza sa na hlavnej ceste. Pozem

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

10,350 € 17 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Stefanikova | 1,521 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu v obci Palárikovo. POZE

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

44,900 € 30 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 714 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na novovybudovanej ulici v meste Nové Zámky. Výhodou je súk

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Na predaj investičný pozemok v obci Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Belek | 1,602 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu chatiek, aparmtánov, ktorý sa nachádza v kľudnej

Publikované: 12.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

43,990 € 27 €/m²

Iba u Nás -Na predaj stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 439 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj stavebný pozemkok v meste Nesvady. Nachádza sa v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

32,250 € 73 €/m²

Iba u Nás - Na predaj stavebný pozemok v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 1,476 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj pozemok v obci Jasová. Nachádza sa v tichej a kľu

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

22,500 € 15 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Komoča - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Komoča

Pozemok pre rodinné domy | Komoča | 3,104 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Komoča. Pozemok je mô

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

55 €/m2 55 €/m2

Na predaj lukratívne stavebné pozemky v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | Semerovo | 2,400 m²

RK TRINTY Vám predstavuje na predaj štyri lukratívne stavebné pozemky na výstavbu rodinných dom

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

73,000 € 30 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Imeľ

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,637 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci Imeľ. Pozemok: - celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Imeľ

50,000 € 31 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Bajč

Reality Bajč

Pozemok pre rodinné domy | Bajč | 796 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Bajč. Pozemok nie je oplotený, je rovinatý. POZEMOK

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bajč

52,000 € 65 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná cesta | 286 m²

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť, stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

46,990 € 164 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 2,806 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Hurbanovo. Nachádza sa v kľudnej

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie