Na predaj stavebný pozemok blízko centra v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,800 m²

Realitná kancelária TRINITY - ponúka na predaj lukratívnu ponuku. Jedná sa o stavebný pozemok v

Publikované: 21.02.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

545,000 € 303 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Dvory nad Žitavou | 355 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Dvory nad Žitavou. Nachádza sa blí

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

31,900 € 90 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | Mojzesovo | 17,902 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Mozesovo. Nachádzajú sa neďaleko novost

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mojzesovo

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v obci Veľké Ludince

Reality Veľké Ludince

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Ludince | 1,417 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľké Ludince. Pozemok: - celková ploc

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ludince

18,500 € 13 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | pri centre | 1,232 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Bardoňovo. Na pozemku sa nachádza

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

29,800 € 24 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Kolta

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | Kolta | 1,400 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Kolta. Nachádza sa v tichej a kľud

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

Cena dohodou

IBA U NÁS - Na predaj stavebné pozemky v obci Komoča

Reality Komoča

Pozemok pre rodinné domy | Komoča | 720 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj stavebné pozemky, ktoré sa budú nachádzať v súkromnej ulici v ob

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

43,200 € 60 €/m²

Iba u Nás - Na predaj stavebné pozemky v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 551 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj dva stavebné pozemky v meste Nesvady. Nachádzajú

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

42,250 € 77 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite v meste Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínová | 480 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite v meste Šurany. P

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

65,500 € 136 €/m²

Na predaj budova s pozemkom - developersky projekt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianska ulica | 0 m²

Na predaj developerský pozemok v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici s priamym napojením na hlav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

859,000 €

Na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Kolta

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | Kolta | 1,471 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kolta. Na pozemku sa nachádza starší ro

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

Cena dohodou

Na predaj krásny stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | Semerovo | 600 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Semer

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

20,000 € 33 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Palárikovo | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Palárikovo. Nachádza sa v tichej a kľudnej lokalite obce.

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

42,000 € 84 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 923 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jasová. Nachádza sa tichej a kľudnej lo

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

20,000 € 22 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Nitriansky hrádok - Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 656 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Nitriansky hrádok - Šurany. POZE

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku v obci Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Pri kúpalisku | 766 m²

IBA U NÁS - TRINITY realitná kancelária ponúka na predaj pozemky, ktoré sa nachádzajú neďaleko

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

135,000 € 176 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pri centre v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Pri centre | 1,840 m²

Ponúkame na predaj rovinatý, priestranný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza neďaleko centra ob

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

149,900 € 81 €/m²

Na predaj rozsiahly pozemok v obci Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | Mojzesovo | 1,740 m²

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý je evidovaný na katastri ako orná pôda. Územný plán obce povo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mojzesovo

60,900 € 35 €/m²

Iba u Nás - Na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 719 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Jasová.

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

Cena dohodou

Znížená cena - Na predaj pozemok obklopený prírodou pri meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | Kolárovo | 12,509 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok obklopený prírodou ,, na samote,,. Nachádza sa pri meste Ko

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

319,000 € 26 €/m²

Znížená cena ! Na predaj stavebný pozemok v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | pri centre | 1,763 m²

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

39,000 € 22 €/m²

Výhradne - Na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Radava

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 1,830 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Radava. Nachádza sa v kľudne

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Radava

69,880 € 38 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 664 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Nachádza sa na novo o

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

115,000 € 173 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Andovciach

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 250 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Andovce. Nachádza sa vo vyhľadáva

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

53,300 € 213 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie