Širiny - mestečko v lese pozemok 604 m2 + stavebné povolenie a projekt na dom

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Stráž | 604 m²

Širiny - Mestečko v lese Vám ponúka na predaj stavebnú parcelu č.9 s výmerou 604 m2 s vydaným s

Publikované: 23.09.2023 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Zvolen

140,000 € 232 €/m²

Rozľahlý stavebný pozemok Zvolen - Sarvaška

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,923 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 1923 m2 v lukratívnej časti Zvolena – Sarvaška

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Pozemky na predaj Zvolen

317,000 € 165 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok – obec Malá Hradná (okres Bánovce nad Bebravou)

Reality Malá Hradná

Pozemok pre rodinné domy | 2,538 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 2538 m² v tichej a príjemnej obci Mal

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 05.06.2025
Pozemky na predaj Malá Hradná

84,450 € 33 €/m²

Na predaj Pozemok na výstavbu Rodinného domu – Halačovce

Reality Haláčovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,278 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu (potvrdenie od obce k dispozícií)

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Haláčovce

35,000 € 27 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite – Skalka nad Váhom, časť Újazd

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 738 m²

Predstavte si miesto, kde si postavíte dom presne podľa vlastných predstáv. Pokoj, priestor, sú

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

75,000 € 102 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK – TRENČIANSKE TEPLICE, BARAČKA

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

161,000 € 159 €/m²

Bývanie pod hviezdami, pár minút od centra, stavebný pozemok so všetkými IS, Banská Bystrica - Fončorda. Exkluzívne.

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vršacká ulica | 687 m²

Hľadáte dokonalý balans medzi mestským životom a absolútnym pokojom? Spoločnosť Property & Prof

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

249,900 € 364 €/m²

2x pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,550 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj 2x pozemok vhodný na vý

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

40,300 € 26 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok C

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 582 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok vho

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

26,190 € 45 €/m²

Pozemok pre rodinný dom na predaj v obci Melek

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 780 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Melek

34,100 € 44 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok F

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj stavebný p

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

24,435 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok E

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,260 € 45 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej obci Žitavce na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na pr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

45,000 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok A

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

60,840 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok B

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 813 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

36,585 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok G

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 548 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

24,660 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok D

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,125 € 45 €/m²

Lukratívny investičný pozemok na predaj - Kopa Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Na kope | 3,353 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Myslava - Kopa o výmere 3353 m2 vcelku. Cen

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

135 €/m2 135 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Malinove

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 939 m²

Chcete bývať v blízkosti parku Apponyiho kaštieľa v Malinove? Ponúkame vám na predaj ideálny ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

225,360 € 240 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa pozemok Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach Úľany nad Žitavou, Hul, Maňa, Šurany, D

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Úľany nad Žitavou

70,000 € 70000 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK Bánovce nad Bebravou – 794 m² / CENTRUM MESTA

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | 794 m²

Na predaj pozemok v centre mesta Bánovce nad Bebravou – 794 m² Ponúkame EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok (402 m²) záhrada s murovanou chatou / Košice - Kavečany / Vitalina

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Budanová | 402 m²

Slnečný pozemok – záhrada s murovanou chatou, sa nachádza na začiatku záhradkárskej osady Kaveč

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

69,000 € 172 €/m²

Novinka
Novinka

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 504m2 obec Jakubov

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 504 m²

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

79,900 € 159 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ, Stavebný pozemok 1130 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 1,130 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj rovinatý, pekne upravený, slnečný stavebný pozemok s výmerou 11

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

165,000 € 146 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie