RADO | Predaj pozemku 1091m2 v Jablonici

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1091m2 v obci Jablonica, ktorá sa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Pozemok na výstavbu rodinného domu 391m2, Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 391 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 391m2 v obci Trenčianske Jastrabie. Poz

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

31,900 € 82 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1091m2 | Jablonica

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonica

80,000 € 73 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 487m2 | Knižkova dolina - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 487 m²

RadoReality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Malých Karpát. Pozemok m

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 308 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 584m2 | Trenčín - Skalka nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Trenčíne – Skalka nad Váhom. Pozemok o vým

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

69,500 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Stav. pozemok 904 m2, Trenčín - Záblati

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²

Ak hľadáte stavebný pozemok, kde Vás nič neprekvapí, ani nezdrží začiatok samotnej výstavby, ta

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

235 €/m2 235 €/m2

Pozemok na logistické centrum a priemyselnú výrobu | Šala | 15ha

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 147,499 m²

Ponúkame na predaj pozemok v strategickej lokalite mesta Šaľa s výborným dopravným napojením. P

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Cena dohodou

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

239,900 € 283 €/m²

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²

RADO I Stavebný pozemok 698 m2 pre Rodinný dom I Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 698 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 698 m², nachádzajúci sa v pokojnej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

223,360 € 320 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 882 m² | Gajary

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gajary

119,600 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 297m2 + starý rodinný dom, Vrícko - Martin

Reality Vrícko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 297 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 297 m2, situovaný v

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vrícko

46,900 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Pozemok so staveb. povolením a projektom Dolné Motešice 1680m2

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

69,000 € 41 €/m²

RADO | Predaj stavebných pozemkov - Trenčín, Tr.Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129,177 € 279 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok | Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 1,393 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

137,907 € 99 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 710 m²

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

70,290 € 99 €/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 9554m2, Nitrianska Blatnica

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,554 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov s rozlohou 9554

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

114,900 € 12 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1990m2 priamo v Trenčíne

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

RADO | Stavebný pozemok pre rodinný dom, 1000m2, Hrabovka

Reality Hrabovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrabovka. Pozemok s rozlohou 1000m2 s

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hrabovka

99,900 € 100 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Investičný pozemok 17 653 m2, Kostolná pri Dunaji

Reality Kostolná pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,653 m²

Na predaj lukratívny pozemok v srdci obce Kostolná pri Dunaji. RADO Reality Vám ponúka na pre

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná pri Dunaji

1,572,000 € 89 €/m²

RADO | Investičný pozemok | Borčice 15 000 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 15,000 m²

Borčice - za traťou - Investičný pozemok, v horizonte 5 až 6 rokov budúci stavebný pozemok V p

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

25 €/m2 25 €/m2

RADO | Obrovský slnečný rovinatý stavebný pozemok - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

RADO | Stavebný pozemok pre developerov | 4205 m² | Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

756,900 € 180 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie