Na predaj stavebný pozemok v obci Trávnica

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 1,351 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, na ktorom sa nachádza zrúcanina starého vidieckeho domu v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

58,000 € 43 €/m²

Znížená cena ! Na predaj invetičný rozsiahly pozemok v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Pozba | 3,000 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny investičný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Pozba. POZEMOK - vý

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

37,000 € 12 €/m²

Na predaj pozemok v širošom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | širšie centrum | 964 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. POZEM

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

570,000 € 591 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Podhájska nad kúpaliskom

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska | 515 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Podhájska. Jedná sa o predaj 7 - pozemkov. Možnosť k

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

28,250 € 55 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Dedinka | 887 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza skoro v centre obce Dedinka. POZEMOK -

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

19,900 € 22 €/m²

Na predaj Investičný pozemok, Košice , Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²

Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

95 €/m2 95 €/m2

AZ. Pozemok 722 m² v projekte RYBNÍKLAND – pokojná lokalita pri Senici

Reality Rybky

Pozemok pre rodinné domy | 722 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 722 m² v rámci novej rezidenčnej z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rybky

72,200 € 100 €/m²

AZ. Predaj stavebného pozemku s výmerou 1287 m² v obci Zvončín s nádherným výhľadom na Karpaty

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | 1,287 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu v pokojnej a malebnej lokali

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

179,900 € 140 €/m²

Ponúkam na predaj pozemky mestskej časti Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Tešedíková | 600 m²

Diamond Reality v zastúpení Mgr. Kamil Špegár exkluzívne ponúka na predaj rovinaté pozemky v m

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

204,000 € 340 €/m²

Na predaj pozemok v obci Bačkovík, Košice - okolie

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bačkovík, vzdialenej len cca 20 minút cesty autom od Koší

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

83,000 € 75 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI ĎURKOV

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Ďurkov | 872 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

94,900 € 109 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Veľký Ďur - Rohožnica

Reality Veľký Ďur

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Ďur | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Veľký Ďur - Rohožnica. Ploc

Publikované: 04.01.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Ďur

45,000 €

AZ. STAVEBNÝ pozemok 615m2 v okr. Piešťany /Voda, Elektrina, Kanalizácia, Cesta, Osvetlenie/

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 615 m²

V projekte REZIDENCIA VESELE realitná kancelária Andel&Zachar. ponúka na predaj stavebný pozemo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

73,800 € 120 €/m²

AZ. Na predaj pozemok určený na stavbu v Novej Vsi nad Váhom

Reality Nová Ves nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,098 m²

Do ponuky nám pristál krásny kus zeme, na ktorom môže vyrásť vaša nová nehnuteľnosť. Krásny poz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Ves nad Váhom

154,500 € 141 €/m²

Príležitosť pre developera!Na pedaj stavebné pozemky Branč

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Branč | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemky podľa územného plánu obce vhodné na výstavbu rodinných domov so šír

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Branč

50 €/m2

AZ. Stavebný pozemok pri PN s inžinierskymi sieťami od 500 m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Projekt Rezidencia Veselé Dispozícia: O pozemku Pozemok sa nachádza v projekte REZIDENCIA VES

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Piešťany

65,000 € 130 €/m²

AZ. AZ. Pozemok so stavebným povolením

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením na výstavbu moderného rodinného domu pripojený na všetk

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

119,800 € 223 €/m²

AZ. Predaj slnečného stavebného pozemku o výmere 805m² v tichej lokalite v obci Sereď

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | 805 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj krásny, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výmere 805m² v ti

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

145,000 € 180 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Trávnica pri Podhájskej

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 802 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Trávnica. Plocha pozemku aj s cestou

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

35,000 € 44 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK V KOŠICIACH ZA VEĽMI VÝHODNÚ CENU AKTUÁLNE

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Čermeľská cesta | 448 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v mestske

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

77,000 € 172 €/m²

Na predaj investičný pozemok Klasov

Reality Klasov

Pozemok pre rodinné domy | Klasov | 2,644 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Klasov. K pozemku vedie vlastná prístupová cesta s

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Klasov

39 €/m2 39 €/m2

AZ. Predaj stavebných pozemkov v novovybudovanej časti obce Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

AZ. Predstavte si miesto, kde ráno počujete vtáky namiesto ruchu mesta, no do Bratislavy ste au

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

300 €/m2 300 €/m2

AZ. Priestranný pozemok 1070 m² v projekte RYBNÍKLAND – pre nadštandardné bývanie

Reality Rybky

Pozemok pre rodinné domy | 1,070 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1070m² v rámci novej rezidenčnej z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rybky

107,000 € 100 €/m²

AZ. Pokojná lokalita v blízkosti mesta – pozemky od 538 m² v obci Rybky

Reality Rybky

Pozemok pre rodinné domy | 538 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 538 m² v rámci novej rezidenčnej z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rybky

53,800 € 100 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23070)
Upresniť hľadanie