RADO | Stavebný pozemok 1187 m2 - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Trávniky | 1,187 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality má v ponuke exkluzívny stavebný pozemok s rozlohou 1187m2, nachádz

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

47,480 € 40 €/m²

RADO | pozemok vhodný na developérsky projekt| Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,706 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

319,800 € 187 €/m²

RADO | Stavebný pozemok v obci Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Štefanov, okres Senica. Pozemok je ro

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Pozemky 1916m2 + 941m2, Hlboké nad Váhom

Reality Hlboké nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,857 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Hlboké nad Váhom. Pozemky majú výmeru 941m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké nad Váhom

29,900 € 10 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Pozemok 5 912 m2 s RD, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Jarky | 5,912 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája bývanie s podnikaním, alebo túžite po vlastnej farme s výbornou do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

199,900 € 34 €/m²

RADO | slnečný stavebný pozemok 2951m2, Chocholná-Velčice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

120,000 € 41 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 946m2 pre Rodinný dom | Mierovo

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 946 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 946 m², ktorý je rovinatý, pravideln

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

149,800 € 158 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 5176m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Mnešická | 5,176 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok priamo v Novom Meste nad Váhom. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

599,000 € 116 €/m²

RADO | INVESTIČNÝ POZEMOK 17 920m2, Dolné Srnie

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,920 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Dolnom Srní. Investičný pozemok v Dolno

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Srnie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Slnečný stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach - 99 Eur/m

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 697 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

69,003 € 99 €/m²

RADO | Veľký investičný pozemok pre viacero domov - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný slnečný rovinatý pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

RADO | Investičný pozemok 490m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

RADO | Investičný pozemok Svinná na IBV 28.084 m2

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,084 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok vo Svinnej, okres Trenčín,

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

4.8 €/m2 5 €/m2

RADO | Stavebný pozemok - Nemšová – 3.500m2

Reality Nemšová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,500 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý pozemok v Nemšovej, okres Trenčín, ktorý je

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

60 €/m2 60 €/m2

RADO | Na predaj exkluzívny stavebný pozemok – Medové Lúky

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 1,051 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1051 m², situ

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

130,000 € 124 €/m²

RADO | Investičný stavebný pozemok Dolné Kočkovce

Reality Dolné Kočkovce

Pozemok pre rodinné domy | A.Bernoláka | 2,283 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 2283 m2 so všetkými inžinier

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Kočkovce

120 €/m2 120 €/m2

RADO | Slavnica - investičný pozemok

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,400 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Slavnica, o rozlohe 5400 m2, vho

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Slavnica

45 €/m2 45 €/m2

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

RADO | Slnečný stavebný 1483m2 pozemok Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

125 €/m2 125 €/m2

RADO | Investičný pozemok Trenčianske Teplice!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Sady pod Dedovcom | 2,000 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavú investičnú príležitosť. Uložte svoje peniaze do nádherných sl

Publikované: 29.06.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

70 €/m2 70 €/m2

RADO | Stavebný pozemok v širšom centre Trenčianskych Teplíc!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Šrobárova | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok neďaleko kúpeľného námestia v Trenčianskych Te

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

199,000 € 199 €/m²

RADO | Nádherný pozemok pre náročných+projekt RD so staveb. povolením

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 2,261 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkorysý slnečný stavebný pozemok v luxusnej rezidenčnej štv

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie