Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.4 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

465,500 € 931 €/m²

Rodinná rezidencia s nekompromisným priestorom | Rohovce

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí odmietajú limity št

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

150,000 € 150 €/m²

AHOJ BRIEŽKY / pozemok pre rodinný dom SO 02

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 601 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok pre rodinný dom SO 02 s právoplatným stavebným povole

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,099 € 699 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.5 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

468,700 € 930 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 877 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok ideálnych rozmerov v obci Dolné Obdokovce PARAMETRE:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Obdokovce

59,990 € 68 €/m²

Novinka
Novinka

VÁŠ SEN O BÝVANÍ ZAČÍNA TU! Exkluzívny stavebný pozemok 889 m² v Lukratívnej štvrti 3 vody v Moste pri Bratislave

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Tri vody | 889 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=Yaw20IZk6RE&t=2s Predstavte si miest

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

399,000 € 449 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

​Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája pokojná lokalita s okamžitou blízk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lastomír

Cena dohodou

Novinka
Novinka

📞0907 240 233 STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V OBCI POVODA

Reality Povoda

Pozemok pre rodinné domy | 1,238 m²

Realitná kancelária A-W Real ponúka na predaj atraktívny rovinatý stavebný pozemok o výmere 123

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Povoda

68,000 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na stavbu rodinného domu DLHÁ nad Váhom

Reality Dlhá nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Dlhoveská | 829 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Dlhá nad Váhom - ok

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Váhom

108,000 € 130 €/m²

Predaj stavebného pozemku v okrese Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,704 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj pozemok s nádychom relaxu , prírody aká sa len tak ľahko nevidí a pr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Žihárec

68,000 € 40 €/m²

Stavebný pozemok Šaľa/Veča

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Hospodárska | 1 m²

Lenyo Vám ponúka stavebné pozemky na predaj v Šali/Veči . Pozemky sú v rôznych veľkostiach. Je

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 € 210 €/m²

Veľkorysý pozemok Močenok

Reality Močenok

Pozemok pre rodinné domy | Biskupa Klucha | 1,800 m²

Lenyo Vám exkluzívne ponúka veľkorysý pozemok na predaj určený na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Močenok

81,000 € 45 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM - DUBNICA NAD VÁHOM časť PREJTA

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 702 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM DUBNICA NAD VÁHOM ČASŤ PREJTA Na predaj pozemok v meste Dubnica na

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 171 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na RD - 800m2 - Čachtice

Reality Čachtice

Pozemok pre rodinné domy | Podzámska | 800 m²

Na predaj pozemok v obci Čachtice so stavebným povolením a moderným projektom rodinného domu. C

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 02.11.2025
Pozemky na predaj Čachtice

99,000 € 124 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A VÍNNOU PIVNICOU – NOVÁ LEHOTA

Reality Nová Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 663 m²

Na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Nová Lehota, ktorý je pripravený na okamž

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Nová Lehota

85,000 € 128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok, 1098m2, Nová Ves nad Váhom

Reality Nová Ves nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,098 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1098 m2 /cca 29x38m/. Je určený na vý

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Nová Ves nad Váhom

Info v RK

Pozemok na výstavbu rekreačného domu v Knižkovej doline

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 889 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu budovy na i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 276 €/m²

Stavebný pozemok s platným stavebným povolením | Modra-Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 993 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 993 m². Pozemok sa nac

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

350 €/m2 350 €/m2

RIVERS | Exkluzívny pozemok v BA I. so stav. povolením - PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,200 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny, južne orientovaný pozemok v Bratislave I. Súčas

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

COMODINO - pozemky pre rodinné domy v atraktívnej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 2,260 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj veľký pozemok o výmere 2260 m2 v tichej lokalite Lamač –

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

300 €/m2 300 €/m2

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Na predaj stavebný pozemok 4949m2 | Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,949 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Moravské Lieskové. Rovinatý pozemok o v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

137,500 € 28 €/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie