Dohoda možná: Stavebný pozemok so stavebným povolením v obci KRAJNÉ – pripravený na OKAMŽITÚ výstavbu

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v pokojnom prostredí s krásnou prírodou? Ponúkame na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

39,000 € 59 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pekný pozemok 1629m2 na stavbu RD Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Pozemok pre rodinné domy | 1,629 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok na stavbu RD v obci Veľký Kýr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Kýr

59,900 € 37 €/m²

Lukratívne stavebné pozemky v obci Melčice - Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 450 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Melčice - Lieskové, k.ú. Zemianske Lieskové s vybudo

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 12.08.2025
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

150 €/m2 150 €/m2

Na predaj stavebný pozemok, Prosné

Reality Udiča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 896 m²

Výhradne ponúkam na predaj atraktívny, stavebný pozemok s podielom na prístupovej ceste o výmer

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Udiča

Info v RK

Na predaj jedinečný stavebný pozemok, Zubák

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 967 m²

Výhradne ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok 967m2 (14 x 69m ) pri lese, s pitnou vodou

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Zubák

49,990 € 52 €/m²

MACH Reality na predaj pekný pozemok na stavbu RD v lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v Lehote pri

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

52,000 € 87 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok na stavbu RD v Lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 800 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok určený na výstavbu rodinného domu

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

68,000 € 85 €/m²

Investičná príležitosť - Stavebný pozemok na predaj v obci Čiližská Radvaň

Reality Čiližská Radvaň

Pozemok pre rodinné domy | 7,656 m²

Výborná lokalita pre pokojné bývanie alebo investíciu! Realitná kancelária emme reality ponúka

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čiližská Radvaň

290,900 € 38 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE predáme krásne pozemky na stavu RD len 17km od Nitry v obci Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | 776 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 4 veľmi pekné pozemky s IS na stavbu rodinných d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

54,000 € 70 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemku 808m2 v Nitre na Chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 808 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

125,500 € 155 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok s IS na pozemku 890m2 pri lesíku Nitra Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad Hrabinou | 890 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok na stavbu rodinného domu 890m2 v

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

119,000 € 134 €/m²

Pozemok v Rúbani

Reality Rúbaň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Základné informácie: Ponúkame na predaj pozemok v obci Rúbaň okres Nové Zámky, o výmere 1200 m2

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.11.2025
Pozemky na predaj Rúbaň

12,500 € 10 €/m²

Pozemok v Štitároch s výhľadom na prírodu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pri kaplnke | 500 m²

Predstavte si miesto, kde každý deň začína pohľadom na krásnu prírodu a končí pokojom, ďaleko o

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

39,990 € 80 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj – Svrčinovec, 1 783 m²

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,783 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v zastavanej časti obce Svrčinovec, vhodný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Svrčinovec

94,500 € 53 €/m²

Predaj súbor stavebných pozemkov pre rodinné domy, 4024 m², Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 4,024 m²

Ponúkame na predaj súbor stavebných pozemkov s celkovou výmerou 4 024 m² v tichej časti obce Ra

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Raková

169,000 € 42 €/m²

Stavebný pozemok v blízkosti Prešova

Reality Ruská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 733 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Ruská Nová Ves, vzdialenej iba 8,7 km od

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Ruská Nová Ves

75 €/m2 75 €/m2

Stavebný pozemok vhodný na 3 rodinné domy v blízkosti Prešova

Reality Ruská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,199 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu troch rodinných domov v obci Ruská Nová

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Ruská Nová Ves

75 €/m2 75 €/m2

Stavebný pozemok v obci Karlová so stavebným povolením

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 1,046 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s právoplatným stavebným povolením v obci Karlová, ktorá je stre

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Martin

74,900 € 72 €/m²

PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY V OBCI KRIŽOVANY

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 460 m²

Realitná kancelária Stylus Vám ponúka na predaj rovinaté slnečné pozemky v novovznikajúcej štvr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

200 €/m2 200 €/m2

Krásny pozemok pre RD alebo investíciu v podtatranskej obci ŠTRBA

Reality Štrba

Pozemok pre rodinné domy | KRôN | 1,819 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný stavebný pozemok v podtatranskej obci Štrba. Pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Štrba

179,000 € 98 €/m²

Pozemok v obci Koniarovce v slepej uličke

Reality Koniarovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,756 m²

LIONREAL Vám ponúka na predaj neďaleko Nitry (16 km od Nitry) v obci Koniarovce pozemok o výmer

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Koniarovce

89,900 € 51 €/m²

Stavebný pozemok 922 m² v Blatnici – výhľady, asfaltový prístup a siete na hranici pozemku.

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Blatnica | 922 m²

Reality EGYPS exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 922 m² v obci Blatnica, jed

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

89,000 € 97 €/m²

30 km od Košíc, až 3 stavebné Pozemky v cene ! 1913 m2, rozmer 30m x 63m , všetky inžinierske siete,

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,913 m²

Reality321 Vám ponúka na predaj pozemok v obci Žarnov / za obcou Mokrance, pri Moldave / o výme

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Žarnov

34,900 € 18 €/m²

SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY S INFRAŠTRUKTÚROU V SRDCI PRÍRODY

Reality Sverepec

Pozemok pre rodinné domy | Sverepec | 1,149 m²

„BÝVANIE POD LESOM – SVEREPEC
SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY S INFRAŠTRUKTÚROU V SRDCI PRÍRODY Preds

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Sverepec

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie