ATRAKTÍVNY SLNEČNÝ POZEMOK PRI LESÍKU NA LEDNICKÝCH ROVNIACH

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | 690 m²

BÝVANIE POD LIPAMI Doprajte si bývanie s dostatočným súkromím obklopené prírodou. Jacek reali

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

97,900 € 142 €/m²

Najprestížnejšia lokalita v Nových Zámkoch Stavebné pozemky - Slovenská ulica

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 737 m²

Ponúkame Vám limitovanú ponuku 18 exkluzívnych pozemkov nachádzajúcich sa v najlukratívnejšej č

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

Info v RK

Nová Cena | ROVINATÝ POZEMOK – LIČARTOVCE

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 2,072 m²

Hľadáte veľký rovinatý pozemok pre svoj vysnívaný dom v tichej lokalite, no s rýchlou dostupnos

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Prešov

99,900 € 48 €/m²

RODINNÝ DOM, OBEC VÍŤAZ – PREŠOV

Reality Víťaz

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Ak by sa z vás vďaka bývaniu v obci Víťaz mal stať víťaz… … čím by ste sa stali, ak by ste býva

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Víťaz

46,990 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ROVINATÝ POZEMOK – LIČARTOVCE

Reality Košice

Pozemok pre rodinné domy | 2,072 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Košice

99,900 € 48 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC KAPUŠANY – PREŠOV

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 3,259 m²

To není země, to je zahrádka. …a jestli máš srdce, tak to musíš cejtit. Pri hrejivej spomienke

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

207,990 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA | Stavebný pozemok NA OKAMŽITÚ VÝSTAVBU | Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 605 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v Starej Ľubovni, kde nebudete musieť riešiť žiadne t

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

49,990 € 83 €/m²

Stavebný pozemok - 808m2, obec Haniska len 2km od mesta Prešov

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | LEMEŠIANSKA | 808 m²

Pozemok, na ktorom bude stáť váš vysnívaný rodinný domček sa nachádza len 2 km od Prešova, v po

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Haniska

107,000 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok pri Váhu – Ivachnová, 1364 m², blízko Aquaparku Bešeňová

Reality Ivachnová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,364 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 1364 m² v obci Ivachnová, situovaný v

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Ivachnová

135,000 € 99 €/m²

Luxusný pozemok pre RD v Orlovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,058 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2058m2 (cca 32m x 63m) + podiel na súkromnej prístupovej c

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

225,000 € 109 €/m²

Stavebný pozemok v centre Ilavy na predaj

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Košecká | 878 m²

Ponúkame na predaj pozemok v centre Ilavy o celkovej výmere 878m2 určený územným plánom na výst

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Ilava

49,000 € 56 €/m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj 2 krásne stavebné pozemky v katastrálnom území obce Modra.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pezinok | 1,090 m²

Publikované: 08.09.2022 Aktualizované: 02.07.2025
Pozemky na predaj Modra

164,500 € 151 €/m²

Na predaj krásny slnečný pozemok so stavebným povolením. Horný Lieskov.

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | 1,033 m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 1033 m² v tichej a vyhľad

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

70,000 € 68 €/m²

Predaj 43 árového pozemku v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 4,300 m²

Ponúkame na predaj 43 árový pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Nitre, časť Šúdol, vhodný na výs

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 74 €/m²

APEX reality - unikátny stavebný pozemok v obci Bojničky obklopený zeleňou, 2019 m2

Reality Bojničky

Pozemok pre rodinné domy | Bojničky | 2,019 m²

Na predaj ponúkame jedinečný stavebný pozemok s výmerou 2019 m2 nachádzajú sa v obci Bojničky.

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 31.03.2025
Pozemky na predaj Bojničky

100 €/m2 100 €/m2

Stavebný pozemok v Trenčianskom Jastrabí 918m2 - vybavíme stavebné povolenie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Čoskoro sa opäť začne sezóna a s ňou aj ideálny čas na riešenie nového bývania formou stavby. M

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

79,900 € 87 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Mitice 1100 m2

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Trenčianske Mitice. Ideálny tvar 31 x 38 m, p

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

105 €/m2 105 €/m2

Pozemok pre RD Bošáca - Zabudišová, ZĽAVA

Reality Nová Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Zabudišová | 1,600 m²

Ponúkame na predaj veľký, slnečný, prekrásny pozemok v Novej Bošáci - časť Zabudišová. Pozemok

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Bošáca

56,000 € 35 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - Krásny pozemok na stavbu rodinného domu - Ratnovce - okres Piešťany

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Ratnovce | 789 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok na stavbu rodinných domov. Pozemky sú o výmere 759 m2 a 885 m

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

95 €/m2 95 €/m2

Na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 534m2, všetky IS, Záhumenská ul. Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 534 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 534m2 v obci Veľké Kostoľany. Nachádza sa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

50,000 € 94 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! 2 x stavebný pozemok 1077 m2, Sereď !

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Sereď | 1,077 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Seredi v tichej lokalite mimo hlavnej cesty s vlastnou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

125,000 € 116 €/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj v obci Čiližská Radvaň

Reality Čiližská Radvaň

Pozemok pre rodinné domy | 1,665 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu rodinného domu alebo zaujímavú investíciu? Ponúkame na predaj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čiližská Radvaň

87,500 € 53 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok s priamym vstupom do jazera l GREEN RESIDENCE Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná ulica | 1,396 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Info v RK

Slnečný pozemok veľkorysých rozmerov - Devínska cesta, časť Zlaté schody.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 1,478 m²

PLAZA REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bratislave - Devín, na hra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

549,900 € 372 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie