PRIUS - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ OBLASTI, DOLNÉ OREŠANY

Reality Dolné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 893 m²

Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Orešany

79,000 € 88 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečné pozemky Podtureň, Nižná Roveň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci Podtureň, Nižná

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok na Liptove, Liptovské Kľačany

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 18,587 m²

RK Beňo reality Vám ponúka stavebný pozemok na Liptove, uprostred Liptova v obci Liptovské

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

21 €/m2 21 €/m2

Stavebný pozemok Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Chotárna | 576 m²

V ponuke na predaj krásny stavebný pozemok v Žiline - mestská časť Trnové. Pozemok s výmerou 6

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

145,000 € 252 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 556 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci Chorváty

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

30,000 € 54 €/m²

Na predaj pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 748 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

31,600 € 42 €/m²

Na predaj pozemok v obci Šarišské Michaľany

Reality Šarišské Michaľany

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 675 m²

Lucia Majerník s Realitná spoločnosť Leonides Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Pozemky na predaj Šarišské Michaľany

31,725 € 47 €/m²

Na predaj pozemok v obci Čelovce, okr. Trebišov

Reality Čeľovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,246 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci Čelovce,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Čeľovce

65,000 € 20 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 752 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci CHorváty

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

32,700 € 43 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Trnávka, okres Trebišov

Reality Trnávka

Pozemok pre rodinné domy | Dargovská | 819 m²

LEONIDES REAL realitná spoločnosť a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj pozemok v obci Trnávka,

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trnávka

28,000 € 34 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

32,700 € 42 €/m²

Investičné pozemky na predaj, obec Soľ

Reality Soľ

Pozemok pre rodinné domy | 1,867 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dva investičné pozemky s p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Soľ

28,000 € 15 €/m²

Investičný pozemok na predaj, obec Soľ

Reality Soľ

Pozemok pre rodinné domy | 3,734 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok s poten

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Soľ

49,900 € 13 €/m²

Posledné 2 stavebné pozemky na predaj

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Vlkolínec | 500 m²

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS ponúka posledné 2 rovinaté slnečné pozemky na výstavbu rodinných

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

Stavebný pozemok Makov, 864 m² + projekt rodinného domu | pripravené na výstavbu

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Makov s výmerou 864 m², ktorý predstavuje ideálnu ko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Makov

41,400 € 48 €/m²

člen NARKS

Na predaj krásny stavebný pozemok v obci Korňa – 822 m², siete pri pozemku

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | 822 m²

Reality SLNOVRAT ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Korňa o výmere 822 m². Pozemok

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Korňa

41,000 € 50 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 960 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 960 m2 v obci Pama - Rakúsko len 20km od Bratislavy. Pozemo

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj

210,000 € 219 €/m²

Stavebný pozemok 705.5 m2, Kittsee, Rakúsko

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee | Landstrasse

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 705,5 m2 v obci Kittsee, Rakúsko len 5km od slovenských hra

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Kittsee

199,000 € 282 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ | 652 m² | ORAVSKÝ BIELY POTOK

Reality Oravský Biely Potok

Pozemok pre rodinné domy | - | 652 m²

━━━━━━━━━━━━━━━━━━ 🌾 POZEMOK NA PREDAJ | 652 m² | ORAVSKÝ BIELY POTOK ━━━━━━━━━━━━━━━━━ Ponú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Oravský Biely Potok

66,000 € 101 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na stavbu rodinného domu Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Červenej Armády | 1,313 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Horná Streda, hneď prvá obec pri Piešťanoch. Pozemok sa nachá

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Pozemky na predaj Horná Streda

74,800 € 57 €/m²

Pozemok Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 2,185 m²

Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok na 1 alebo viacero domov, nachádza sa pri vstupe do o

Publikované: 08.02.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

145,500 € 67 €/m²

Na PREDAJ pozemok - Malé Krškany

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,457 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok vhodný na stavbu, vedený aktuálne ako Zastavaná plocha a n

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Krškany

85,995 € 35 €/m²

Predaj - pozemok - Malé Vozokany

Reality Malé Vozokany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, vedený aktuálne ako záhrada v obci Malé Vozokany, okr.

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Malé Vozokany

31,500 € 57 €/m²

Na PREDAJ pozemok - Malé Krškany

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 819 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky vhodné na stavbu rodinného domu, vedené aktuálne ako Zastavaná p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Krškany

28,665 € 35 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie