Kráľovský priestor pre váš domov: 15-árový stavebný pozemok v tichej uličke (Vlčany)

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,496 m²

Hľadáte pozemok, kde sa nebudete musieť obmedzovať? Miesto, kde okrem domu postavíte aj bazén,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Vlčany

51,900 € 35 €/m²

Viac než len pozemok: 16-árové zázemie s domčekom a fóliovníkmi (Hul)

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Javorová | 1,598 m²

Hľadáte miesto, kde môžete okamžite začať pestovať, víkendovať alebo rovno plánovať stavbu svoj

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Imeľ

52,900 € 33 €/m²

CENA DOHODOU PRI RÝCHLOM JEDNANÍ - REKREAČNÝ POZEMOK 100m od DUNAJA 993m2 HAMULIAKOVO - VODNÉ DIELO GABČÍKOVO

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Labutia | 993 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok pri hrádzi v obci Hamuliakovo. Máte jedinečnú príležitosť

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

STAVEBNÝ POZEMOK 684 m2, Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 684 m²

Na predaj pekný STAVEBNÝ POZEMOK v novovybudovanej časti v obci Tomášov - rozloha je 684 m2

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

159,990 € 234 €/m²

Predám 2 STAVEBNÉ POZEMKY vedľa seba po 640 m2, Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Šľachtiteľská | 640 m²

Exkluzívne vám ponúkam na predaj 2 x krásny STAVEBNÝ POZEMOK na príjemné rodinné bývanie. -obľ

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

185,000 € 289 €/m²

TOP pozemok pri centre — projekt moderného domu, súkromie

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

Info v RK

Nádherný pozemok na bývanie aj podnikanie v Šemši

Reality Šemša

Pozemok pre rodinné domy | 2,504 m²

Hľadáte veľký stavebný pozemok na bývanie aj podnikanie v blízkosti Košíc? Realitná kancelária

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Šemša

310,000 € 124 €/m²

NA PREDAJ! Slnečný stavebný pozemok 1210 m2, Melčice-Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,210 m²

TK Reality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok o celkovej výmere 1 210 m2, situovaný v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

133,000 € 110 €/m²

Stavebný pozemok so starším domom – Tešedíkovo okres Šaľa

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,700 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

53 €/m2 53 €/m2

Stavebný pozemok 541m2 aj s projektom a povolením na stavbu v novovybudovanej časti Zohor

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lipová ulica | 541 m²

Pozemok s projektom, Zohor (541 m²) Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 541 m² s komp

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

165,000 € 305 €/m²

Tichý stavebný pozemok 1 192 m² s prístreškom na okraji lesa, Červené Kopanice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,192 m²

Červené Kopanice sú čiastočne zalesnenou lokalitou nad samotným centrom Trenčianskych Teplíc, k

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 92 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ ROVINATÝ POZEMOK PRI NITRE V TICHOM PROSTREDÍ

Reality Veľká Dolina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

Hľadáte miesto, kde ráno nebudete počuť ruch mesta, ale spev vtákov? Miesto, kde má susedské s

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Dolina

52,000 € 64 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRI NITRE V TICHEJ LOKALITE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čabajská | 817 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

52,000 € 64 €/m²

emme reality | Pozemok na predaj s rozlohou 1173 m² v obci Ňárad

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,173 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1173 m², nachádzajúci sa v tichej a pokojnej ulici v obci Ň

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

104,000 € 89 €/m²

Pripravujeme - Stavebný pozemok - Bzovská Lehôtka

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,077 m²

Pripravujeme pre Vás rovinatý stavebný pozemok Intraviláne obce Bzovská Lehôtka o výmeme 3077m2

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

135,000 € 44 €/m²

Predaj, stavebný pozemok 1874m2, Ratnovce, okr. Pieštany

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,874 m²

Váš kus vidieckeho pokoja v Ratnovciach — ideálne miesto pre malú farmu alebo agroturistiku! P

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 25.01.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

54,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky určené na výstavbu rôznych typov RD - Melčice Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 572 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rozvíjajúcej sa lokalite obce

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

Info v RK

Stavebný pozemok 539 m2 + PROJEKT - Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 539 m²

Stavebný pozemok 539 m2 + PROJEKT Modra Záujemcom ponúkame stavebný pozemok v meste Modra v m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Modra

179,000 € 332 €/m²

Stavebný pozemok s projektom pre RD

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor s výmerou 552 m2. Pozemok sa predáva so stave

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

168,400 € 305 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Skalité

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 600 m²

Okres: Čadca, Obec: Skalité, Rozloha: 507 m2 – 726 m2, Cena: 79 €/m2 + dohoda, Uvedené

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Skalité

79 €/m2 79 €/m2

VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 2,462 m²

Hľadáte unikátny stavebný pozemok s atmosférou histórie a nádherným výhľadom? Jacek reality s.r

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK V SVEREPCI

Reality Sverepec

Pozemok pre rodinné domy | Sverepec | 1,804 m²

Ak hľadáte ideálny pozemok v blízkosti mesta s výbornou dostupnosťou, na ktorom môžete hneď zač

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 26.03.2025
Pozemky na predaj Sverepec

Info v RK

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V DOLNEJ MARIKOVEJ

Reality Dolná Mariková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,344 m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V DOLNEJ MARIKOVEJ - VHODNÝ AJ AKO INVESTÍCIA Pokoj, súkromie a príro

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Dolná Mariková

39,500 € 29 €/m²

VEĽKÝ SLNEČNÝ POZEMOK V ZUBÁKU

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 40,000 m²

Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj veľký slnečný pozemok s krásnym výhľadom na okolit

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Pozemky na predaj Zubák

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie