PREDAJ: stavebný pozemok, 1743 m2, Šenkvice

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 1,743 m²

EXLUZÍVNE vám ponúkame na predaj stavebný, slenečný pozemok s rozlohou 1743 m2 na Chorvátskej u

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

130,000 € 75 €/m²

POSLEDNÉ 3 POZEMKY! Stavebné pozemky Záborské – Ideálna investícia len 2 km od Prešova.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

POSLEDNÉ 3 POZEMKY! Stavebné pozemky Záborské – Ideálna investícia len 2 km od Prešova. video:

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,849 € 157 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok Modra - Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Krásny stavebný pozemok pre 4 RD v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 3,379 m²

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Modra

910,000 € 269 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v Karlovej Vsi nad Devínskou cestou

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nad Ostrovom | 1,676 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v Karlovej Vsi nad Devínskou cestou s krásnym výhľa

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 24.02.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

530,000 € 316 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 280 €/m²

Pozemok na predaj – Slávičie údolie, Hradný vrch, Bratislava – Staré Mesto (894 m²)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 894 m²

Ponúkam na predaj pozemok v jednej z najprestížnejších a najžiadanejších lokalít Bratislavy – S

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

669,000 € 748 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,709 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV - LIPTOVSKÝ TRNOVEC Kancelária ALISON Property ponúka na

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

157,500 € 28 €/m²

POZEMKY PRE STAVBU RODINNÉHO DOMU alebo REKREAČNEJ CHATY s KRÁSNYM VÝHĽADOM NA ROZSUTEC a ÚDOLIE obce ZÁZRIVÁ

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,138 m²

NL REAL ponúka na predaj dva stavebné pozemky alebo jeden v celosti na stavbu rodinných domov a

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok na predaj – Podvysoká

Reality Podvysoká

Pozemok pre rodinné domy | 2,355 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s výmerou 2355 m²( 1193m²+1162m²) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

19 €/m2 19 €/m2

člen NARKS

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s projektom a stavebným povolením o výmere 1760m2.

Reality Liptovský Michal

Pozemok pre rodinné domy | 1,760 m²

Ponúkame na predaj pre podnikanie / bývanie, zaujímavý slnečný rovinatý pozemok vo vyhľadávanej

Publikované: 17.05.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Michal

98,000 € 56 €/m²

Predám pozemok o výmere 1518m2 v Liptovskej Štiavnici.

Reality Liptovská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,518 m²

VAŠA REALITKA s.r.o ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1518 m2 v obci Liptovská Štiavni

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Liptovská Štiavnica

65 €/m2 65 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v malebnej obci Pokrývač, okres Dolný Kubín

Reality Pokryváč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,741 m²

Exkluzívne: Ponúkame NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v malebnej obci Pokrývač, v okrese Dolný Kubín

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 18.01.2026
Pozemky na predaj Pokryváč

25 € 0 €/m²

PREDAJ- Veľký pozemok pre rodinnný dom - BELADICE

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 1,871 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Beladice, nachádzajúci sa v tichej ulič

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Beladice

120,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

!ZNÍŽENÁ CENA! Veľký pozemok o výmere 3734 m² v obci Čenkovce

Reality Čenkovce

Pozemok pre rodinné domy | Maslovce | 3,734 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Najnovšou exkluzívnou ponukou realitnej kancelárie emme reality je poze

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čenkovce

529,990 € 142 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok 915 m2 s platným stavebným povolením, Modra – Harmónia, časť Badogy

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 915 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok 915 m2 s platným s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Modra

215,000 € 235 €/m²

Projekt pre 7 parciel pre rodinné domy

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 7,168 m²

Na predaj pozemok o výmere 7168 m2 na potencionálnu výstavbu rodinných domov v Modre na konci K

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Modra

700,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Projekt pre 7 parciel pre rodinné domy

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakova | 7,168 m²

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Modra

700,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Čižatice

Reality Čižatice

Pozemok pre rodinné domy | 3,014 m²

Tomisreal ponúka na predaj veľký pozemok o rozlohe 3014 m2 so starým domom priamo v obci Čižati

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čižatice

Cena dohodou

Stavebný pozemok - Nižná Kamenica, 1983 m2

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,983 m²

Hľadáte pokoj, kľud, ticho od mestského zhonu, stresu a náhlenia? TomiSreal má pre vás pekný, r

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

Cena na vyžiadanie

Pozemok na predaj, ul. Na Stráni, Košice - Sever, (Čermeľ)

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Na stráni | 1,959 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na ulici na Stráni, Košice – Sever (Čermeľ). Nachádza sa v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Sever

350,000 € 179 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemok na stavbu RD, ale aj na podnikateľský účel Lužianky

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavova | 809 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj lukratívny pozemok na stavbu rodinnéh

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

89,000 € 110 €/m²

PREDANÉ slnečný pozemok na predaj so stavebným povolením v Rači

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Stupavská | 579 m²

Exkluzívne Vám ponúkam napredaj stavebný pozemok so stavebným povolením na Stupavskej ulici Bra

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kittsee v Rakúsku

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kittsee v Rakúsku. Obec Kittsee je vzdialená 15 minú

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj

176,085 € 326 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie