NA PREDAJ 50á POZEMOK, POHRONSKY RUSKOV, okr. LEVICE

Reality Pohronský Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 5,017 m²

Na predaj veľký pozemok o výmere 50 á v obci Pohronský Ruskov vhodný na výstavbu RD alebo na fi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Pohronský Ruskov

79,000 € 16 €/m²

SEDLICKY. | STAVEBNÝ POZEMOK V BOJNICIACH – OBORA

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Horská | 616 m²

Kompletné siete | Les | Zastavaná lokalita | Pripravený na výstavbu Ponúkame na predaj exkluzí

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

115,000 € 187 €/m²

SEDLICKY. | Na predaj stavebný pozemok – 635 m² – Bojnice, Obora

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Horská | 635 m²

Kompletne pripravený na výstavbu | Všetky siete na pozemku | Cena: 139 000 € Tiché miesto s do

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

139,000 € 219 €/m²

Stavebný pozemok v obci Dolný Kalník

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 4,410 m²

Len 4 km od Martina a stavby novej nemocnice. Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Dolnom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Martin

244,770 € 56 €/m²

Pozemok na výstavbu RD 1 000 m2, IS pri pozemku

Reality Strekov

Pozemok pre rodinné domy | Železničný rad | 1,000 m²

Pozemok na výstavbu RD, alebo dvojdomu, lokalita Strekov, okres Nové Zámky.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Strekov

28,000 € 28 €/m²

Pozemok v Rúbani

Reality Rúbaň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Základné informácie: Ponúkame na predaj pozemok v obci Rúbaň okres Nové Zámky, o výmere 1200 m2

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.11.2025
Pozemky na predaj Rúbaň

12,500 € 10 €/m²

Priestranný pozemok so starým domom v Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,040 m²

Vymeňte ruch mesta za pokojné bývanie na Záhorí. Tento rovinatý a slnečný pozemok s rozlohou 10

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

135,000 € 130 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký pozemok na predaj v centre mesta

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | 3,040 m²

Oto Horváth ponúka vám pozemok na predaj veľký priestranný pozemok v centre mesta. Pozemok je

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 11.02.2025
Pozemky na predaj Veľký Meder

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok na predaj v centre dediny - 31m široký

Reality Okoč

Pozemok pre rodinné domy | Námestie 1. mája | 901 m²

Oto Horváth ponúka na predaj široký pozemok v centre dediny Okoč- Opatovský Sokolec . Rozmery

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Pozemky na predaj Okoč

80,000 € 89 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – pekný pozemok na stavbu domu alebo chaty BUDINÁ

Reality Budiná

Pozemok pre rodinné domy | 538 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PEKNÝ POZEMOK NA STAVBU DOMU ALEBO CHATY, IDEÁLNY NA BÝVANIE ALEBO RELAX

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Budiná

25,000 € 46 €/m²

NA PREDAJ pozemok na stavbu domu alebo chaty 1049m2 KORYTÁRKY

Reality Korytárky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,049 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na rovinatý predaj pozemok o rozlohe 1049

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Korytárky

32,000 € 31 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok pod Zoborom ‼️znizena cena

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 1,403 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok pod Zoborom na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

114 €/m2 114 €/m2

Pozemok, aký sa v ponukách v Trebišove takmer neobjavuje.

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 770 m²

Nie každý pozemok v meste vám dá pocit, že ste „mimo ruchu“. Tento áno. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

72,500 € 94 €/m²

Investičný pozemok pri hlavnej ceste v Senci – územný plán na výstavbu

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,696 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa v územnom pláne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senec

518,336 € 91 €/m²

NA PREDAJ rovinatý pozemok -15€m2..HORNÝ TISOVNÍK-okr.Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,486 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rovinatý pozemok na lazoch o roz

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Detva

Cena dohodou

NA PREDAj pozemok na stavbu chaty HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 1,140 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu domu chaty o rozlohe 114

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

100 €/m2 100 €/m2

NA PREDAJ pozemok na stavbu chaty Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,697 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu domu chaty o rozlohe 169

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

NA PREDAj pozemky na stavbu domov HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,477 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemky na stavbu domov. V ponuke sú tri p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

NA PREDAj pozemok na stavbu chaty alebo domu HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 4,029 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu domu alebo chaty. Nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

NOVÁ CENA-NA PREDAj pozemok na stavbu domu alebo chaty HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj pozemok na stavbu domu alebo cha

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

40,500 € 29 €/m²

Predaj pozemku Šterusy, Piešťany – 616 m² | rovinatý, slnečný | investičná príležitosť

Reality Šterusy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 616 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 616 m² v obci Šterusy, ideálny ako investícia alebo budúca

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Šterusy

60,000 € 97 €/m²

Predané všetky pozemky 747m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 747 m²

Predané všetky pozemky 747m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj POSLEDNÝ stavebný pozemok Zvole

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS

Výnimočný stavebný pozemok v Doľanoch

Reality Doľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,651 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, priamo v obci Doľany. P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

179,000 € 68 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre IBV 7104m2 - Bytča

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 7,104 m²

Na predaj pozemok vhodný pre IBV v meste Bytča. Z pozemku sú krásne výhľady na mesto. Celková v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23093)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie