Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok E

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,260 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok B

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 813 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

36,585 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok G

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 548 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

24,660 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok D

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok vho

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,125 € 45 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Veľký stavebný pozemok Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o celkovej výmere 1585 m2, ktorý sa nachádza v strede

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

=REZERVOVANÝ=ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 564M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 564 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokalit

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

87,420 € 155 €/m²

NA PREDAJ, 3 ATRAKTÍVNE POZEMKY, VŠETKY IS,ZAUJÍMAVÁ LOKALITA V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 553 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemky v zaujímavej lokalite v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

74,649 € 135 €/m²

NA PREDAJ - ROVINATÝ A SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VINOSADY - VEĽKÉ TŔNIE

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 627 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebné pozemky vo vyhľadávanej l

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vinosady

155,000 € 247 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 597M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 597 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

88,953 € 149 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS ,553M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 553 m²

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

85,715 € 155 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS ,553M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 553 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

85,715 € 155 €/m²

=REZERVOVANÝ= ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 564M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 564 m²

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

87,420 € 155 €/m²

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

NA PREDAJ, 3 ATRAKTÍVNE POZEMKY, VŠETKY IS,ZAUJÍMAVÁ LOKALITA V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 553 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

74,649 € 135 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK 501M2, VŠETKY IS, V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

74,649 € 149 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 597M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 597 m²

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

88,953 € 149 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK 501M2, VŠETKY IS, V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBC

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 501 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokali

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

74,649 € 149 €/m²

NA PREDAJ SLNEČNÝ, ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VINOSADY

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 626.75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

155,000 € 247 €/m²

Stavebný pozemok 4 319 m² pri Martine na dva rodinné domy a výhľadom na Malú a Veľkú Fatru.

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,319 m²

Na predaj ponúkame veľkorysý stavebný pozemok s výmerou 4 319 m² v obci Dolný Kalník, len 5 min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

199,000 € 46 €/m²

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Predaj pozemku 1700 m2 obdĺžnikový tvar, možnosť rozdeliť na dva.

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Šulianske jazero | 1,700 m²

Predaj krásneho rovinatého obdĺžnikového pozemku, situovaného medzi hrádzou a hlavnou cestou, p

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

84,950 € 50 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Kameničnej pri Komárne - 2800m2

Reality Kameničná

Pozemok pre rodinné domy | Kameničná | 2,800 m²

OYE Reality ponúka pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s asfaltovou prístupovou cestou v

Publikované: 03.05.2022 Aktualizované: 06.10.2022
Pozemky na predaj Kameničná

69,990 € 25 €/m²

Na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v Komárne, časť Malá Iža - 528 - 608 m2

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 566 m²

OYE Reality ponúka na predaj pozemky, vhodné na výstavbu rodinných domov v Komárne, v mestskej

Publikované: 10.08.2022 Aktualizované: 11.04.2025
Pozemky na predaj Komárno

45,280 € 80 €/m²

Priestranný stavebný pozemok o výmere 1685 m2 so starým domom, Boleráz

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,685 m²

Video obhliadka s vizualizáciou: https://youtu.be/dqOLoliZFHU TRNAVA REALITY ponúka na predaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Boleráz

135,000 € 80 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8554)
Rodinné domy na predaj (23093)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Upresniť hľadanie