stavebný pozemok - Belá-Dulice - časť Belá - okr. Martin

Reality Belá-Dulice

Pozemok pre rodinné domy | Belá | 1,984 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Belá pri Martine. - asfaltová prístupová komuni

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Belá-Dulice

60 €/m2 60 €/m2

NA PREDAJ pozemok v Zbehoch

Reality Zbehy

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Zbehy, situovaný v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zbehy

67,000 € 112 €/m²

Predaj- stavebný pozemok- 2440 m2 - Detva- Piešť I. - Skalenec

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 2,440 m²

XEMAR (gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780), exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 15.02.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

39,040 € 16 €/m²

PREDAJ - Pozemok Horný - Tisovník

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | 2,899 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok nad obcou

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

44,985 € 16 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 3,371 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v obci Detvianska Hut

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

60,678 € 18 €/m²

Predaj stavebný pozemok v obci Lovčica - Trubín

Reality Lovčica-Trubín

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok v Obci Lovčica

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lovčica-Trubín

79,000 € 79 €/m²

PREDAJ - Stavebné pozemky - Kotmanová

Reality Kotmanová

Pozemok pre rodinné domy | 2,511 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v obci Kotmanová. Poz

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kotmanová

22,599 € 9 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok s povolením a projektom – Sarvaška

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 1,080 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolen

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

267,000 € 247 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Kačica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 670 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

375,000 € 560 €/m²

Predaj stavebný pozemok Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 1,140 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 171 €/m²

Predaj pozemok Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 15,400 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

96 €/m2 96 €/m2

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 874 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrajove

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

55,062 € 63 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | 5,389 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v okrajovej časti obc

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stožok

89,457 € 17 €/m²

PREDAJ: Investičný pozemok Teplý Vrch – 400 m od vody

Reality Budikovany

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj slnečný, rekreačne - inves

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Budikovany

42,480 € 53 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – Hrochoť

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 479 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom mimo ruchu mesta, no stále na skok od Banskej Bystrice? S

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

41,950 € 88 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 2,049 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

22,539 € 11 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,821 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

47,000 € 26 €/m²

PREDAJ - Veľký stavebný pozemok - Stará Huta

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | 9,589 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o ce

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

210,000 € 22 €/m²

Predaj stavebný pozemok v obci Ostrý Grúň, okres Žarnovica

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | 2,728 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ostrý G

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

98,000 € 36 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Nová Baňa - Štále, okr. Žarnovica

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalit

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

95,000 € 73 €/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | SUCHÝ VRCH | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 2,550 m²

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289), EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

770,000 € 302 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v krásnom prostredí Detvy

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,240 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj stavebný pozemok s roz

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

73,000 € 59 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 1,201 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Hriň

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

35,000 € 29 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Krpáčovo, okr. Brezno

Reality Horná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 1,097 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj rekreačný stavebný pozemok na Krpáč

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

200,000 € 182 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23093)
Upresniť hľadanie