Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,727 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ pozemok na výstavbu bytoviek v
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 1,011 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA – STAVEBNÝ POZEMOK ŠAĽA – VEČA, NITRIANSKA CESTA Ponúkame na predaj atraktív
175 €/m2 175 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 557 m²
Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v obci Hurban
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 2,726 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok, ktorý sa nachádza v obci Jelka, okres Galanta. Na pozemku sa
89 €/m2 89 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 2,900 m²
NOVINKA v našej RK! BÝVAJTE-SK vám ponúka na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v malebnej obci
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Madvová | 2,931 m²
Realitná kancelária BÝVAJTE - SK Vám ponúka na predaj pozemky - vhodné na výstavbu rodinných do
40 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 644 m²
ODYSEA REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj pekné slnečné, rovinaté, stavebne pozemky vzdia
95,500 € 148 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 971 m²
Ponúkame na predaj pozemok s podielom na prístupovej ceste - vhodný na výstavbu rodinného domu
179,000 € 184 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 670 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok č. 42 v rezidenčnom projekte Malý Chotár v obci O
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 724 m²
Bývajte priamo pod štítmi: Stavebné pozemky v projekte Tatranská Mlynica Hľadáte ideálne miest
135 €/m2 135 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 615 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku č.5 s výmerou 604 m² v novovybudo
89,500 € 146 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,081 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Jasenica s výmerou 1081
69,500 € 64 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 509 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Horné Orešany s výmerou 509 m
59,900 € 118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,526 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre obce Majcichov s výmerou 1526 m² a šírkou 17 metro
120,000 € 79 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trakovice s výmerou 611 m² a
82,000 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pokojná | 636 m²
Ponúkame na predaj tento rovinatý pozemok s rozlohou 636 m² pre výstavbu vášho vysnívaného dom
95,000 € 149 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Koplotovce | 610 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v novovybudovanej
84,900 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Strojnícka | 1,466 m²
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj atraktívny stavebný pozemok v Bratislav
307 €/m2 307 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 1,197 m²
Erik Sabol z Reality s VAMI vám predstavuje stavebný pozemok v obci Poproč, ktorý sa nachádza l
89,000 € 74 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 409 m²
Erik Sabol z Reality s VAMI vám predstavuje stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach, nach
81,800 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 409 m²
Erik Sabol z Reality s VAMI vám predstavuje stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach, situ
81,800 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 409 m²
Erik Sabol z Reality s VAMI vám prináša ponuku stavebného pozemku v obci Haniska pri Košiciach,
81,800 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stavbárska | 900 m²
Ponúkame na predaj cca 9 árový pozemok na Stavbárskej ulici v Prešove. V ponuke budú dva 9 áro
250,000 € 278 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.