Stavebné pozemky na predaj, Liptovský Mikuláš časť Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²

Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

100 €/m2 100 €/m2

Stavebný pozemok s výhľadom, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 491 m²

Ponúkame lukratívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša. Pozemok je svahovit

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

89,000 € 181 €/m²

Pozemok Lazisko – projekt RD v cene, tichá lokalita (569m2)

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | 569 m²

Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lazisko, len pá

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom na Tatry – Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ráztocká | 630 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 630 m² v katas

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,900 € 190 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 187 €/m²

Znížená cena! Pozemok nad Skalicou na výstavbu RD

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Novosady | 3,803 m²

Viac ako Reality s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny pozemok s výhľadom na celú Skali

Publikované: 29.09.2021 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Jazerné pole - Skalica

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 770 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK s kompletnou projektovou dokumen

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

153,000 € 199 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok s kompletnou prípravou na výstavbu

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,322 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v intraviláne mesta Nová Baňa, ktorý predstavuje

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

79,000 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 606 m² s výhľadom na Vysoké Tatry, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 606 m²

Pozemok v Novej Lesnej, s otvoreným výhľadom na hrebeň Vysokých Tatier, na okraji projektu www

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

151,500 € 250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1 711 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 1,711 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na okraji projektu www.topphem.sk. Výmera 1 711 m² (pri le

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

289,000 € 169 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku s nádherným výhľadom v Bratislave - Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 951 m²

Callireal ponúka na predaj pozemok s výhľadom, ktorých nájdete v Bratislave čoraz menej. Pozemo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

310,000 € 326 €/m²

Investičný pozemok v obci Slančík

Reality Slančík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 19,350 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Slančík, Košice – okolie, veľkosť pozemku je 19350m2 s rý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Slančík

150,000 € 8 €/m²

Hľadáme pozemok pre výstavbu RD od 300 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Stráňavy | 300 m²

Hľadáme pre klienta menší pozemok vhodný na výstavbu malého domčeka. Ideálne tam, kde je zeleň

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

90 €/m2 90 €/m2

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Strážske ID 105824

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | 1,086 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Strážske

109,000 € 100 €/m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Lazany.

Reality Lazany

Pozemok pre rodinné domy | Horná | 2,885 m²

Realitná kancelária DMPD real ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný v pokojnej a

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Lazany

148 €/m2 148 €/m2

Arvin & Benet | Rezidencia so stavebným pozemkom 1 378 m² na Hradnom kopci s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,378 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj posledný voľný stavebný pozemok na Mudroňovej ulici na hradnom k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zvolena

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 813 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lukratívnej časti Zvolena, v novo-v

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

150,000 € 185 €/m²

Stavebný pozemok s projektom domu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť bývania v srdci Liptova – v malebnej prírodnej oblasti pri Lipto

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 0 €/m²

🌿 Stavebné pozemky v projekte Nižná Roveň – Podtureň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Priestranné parcely v blízkosti prírody, s výbornou dostupnosťou do Liptovského Mikuláša Preds

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC NIŽNÁ 887 m² Výhodna cena!!!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 887 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok s výmerou 887 m², ktorý pred

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

59,999 € 68 €/m²

Pozemok v Šajdíkových Humenciach

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | 11,376 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Šajdíkových Humenciach o celkovej výmere 11 376 m2. Na pozemok je

Publikované: 15.12.2020 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

349,000 € 31 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Zubrohlava, časť Nová Slanická

Reality Zubrohlava

Pozemok pre rodinné domy | Slanická | 925 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zubrohlava, v atraktívnej časti Nová Slanická. Pozem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Zubrohlava

125,000 € 135 €/m²

STAVEBNÝ pozemok Martin - Podháj

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | .. | 971 m²

ASTORIA exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mesta Marti

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Martin

99,900 € 103 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23093)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie