PREDAJ | Stavebný pozemok | NIŽNÁ BOCA | Liptovský Mikuláš

Reality Nižná Boca

Pozemok pre rodinné domy | 470 m²

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289), ponúka NA PREDAJ stavebný rekreačný pozemok v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Boca

56,000 € 119 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok v lokalite Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 411 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj dva atraktívne stavebn

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

115,000 € 280 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Mýto pod Ďumbierom, okr. Brezno

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 1,032 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok v strede

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

85,000 € 82 €/m²

PREDAJ pozemok v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 4,845 m²

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099), ponúka na predaj pozemok v meste Banská Bys

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

96,900 € 20 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Sliač (Slnečnica), okr. Zvolen

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

158,000 € 307 €/m²

Ocenenie nehnuteľnosti

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

30 € 0 €/m²

Pozemok pre rodinný dom, Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931) ponúka na predaj veľkorysý pozemok v intra

Publikované: 27.12.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

59,000 € 59 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 2,858 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Detvi

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

32,000 € 11 €/m²

Predaj pozemok v Obci Lovčica - Trubín, okres Žiari nad Hronom

Reality Lovčica-Trubín

Pozemok pre rodinné domy | 88,826 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj pozemok v Obci Lovčica - Trubín

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lovčica-Trubín

13 €/m2 13 €/m2

PREDAJ - Pozemky s pozostatkami rodinného domu - Stará Huta

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | 18,206 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok s pozostat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

39,000 € 2 €/m²

Predaj pozemok 545m2 v obci Dolná Ždaňa, okres Žiar nad Hronom

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | 545 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188 ) ponúka na predaj pozemok 545m2 v obci Dolná Žd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

78,000 € 143 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 8,616 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrajove

Publikované: 28.07.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

86,160 € 10 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 991 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolenske

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

82,900 € 84 €/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | MALACHOV | Banská Bystrica

Reality Malachov

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289), ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci MALA

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malachov

98,000 € 154 €/m²

PREDAJ - pozemok Banská Belá

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj veľkorysý pozemok v intrav

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

85,000 € 53 €/m²

Stavebný pozemok v blízkosti centra Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 2,781 m²

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

75 €/m2 75 €/m2

PREDAJ - Pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 4,496 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v Detve, časť Kostoln

Publikované: 06.04.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

71,936 € 16 €/m²

PREDAJ - Stavebné pozemky - Kotmanová

Reality Kotmanová

Pozemok pre rodinné domy | 508 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj niekoľko stavebnýc

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kotmanová

14,980 € 29 €/m²

Stavený pozemok v obci Priechod/ Banská Bystrica

Reality Priechod

Pozemok pre rodinné domy | 1,110 m²

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj pozemok v obci Priechod okre Bansk

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Priechod

160 €/m2 160 €/m2

Stavebný pozemok v obci Belá (Žilina)

Reality Belá

Pozemok pre rodinné domy | 750 m²

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Belá okr.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Belá

95 €/m2 95 €/m2

PREDAJ | Investičný projekt | MLYNNÁ DOLINA | Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 2,440 m²

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289) ponúka NA PREDAJ investičný projekt pozostávaj

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

318,000 € 130 €/m²

Predaj pozemku s chatou Zvolen

Reality Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj krásny

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sielnica

149,000 € 199 €/m²

Pozemok v Malachove

Reality Malachov

Pozemok pre rodinné domy | 1,085 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na predaj

Publikované: 08.09.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malachov

57,000 € 53 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok na Novom svete, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 440 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj výnimočný, rovinatý po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

114,900 € 261 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23093)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie