RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 9554m2, Nitrianska Blatnica

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,554 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov s rozlohou 9554

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

114,900 € 12 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 297m2 + starý rodinný dom, Vrícko - Martin

Reality Vrícko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 297 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 297 m2, situovaný v

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vrícko

46,900 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Pozemok so staveb. povolením a projektom Dolné Motešice 1680m2

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

69,000 € 41 €/m²

RADO | Stavebný pozemok pre rodinný dom, 1000m2, Hrabovka

Reality Hrabovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrabovka. Pozemok s rozlohou 1000m2 s

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrabovka

99,900 € 100 €/m²

RADO | Investičný pozemok | Borčice 15 000 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 15,000 m²

Borčice - za traťou - Investičný pozemok, v horizonte 5 až 6 rokov budúci stavebný pozemok V p

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

25 €/m2 25 €/m2

RADO | Stavebný pozemok 1990m2 priamo v Trenčíne

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

RADO | IBA U NÁS! Investičný pozemok 17 653 m2, Kostolná pri Dunaji

Reality Kostolná pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,653 m²

Na predaj lukratívny pozemok v srdci obce Kostolná pri Dunaji. RADO Reality Vám ponúka na pre

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná pri Dunaji

1,572,000 € 89 €/m²

RADO | Obrovský slnečný rovinatý stavebný pozemok - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

239,900 € 283 €/m²

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²

Pozemok so základovou doskou a stavebným povolením na predaj

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 349 m²

Firma ILP má pre vás na predaj pozemok s už vystavenou základovou doskou vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

113,000 € 324 €/m²

Slnečný pozemok na predaj v obci Vítkovce

Reality Vítkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 620 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Vítkovce. P

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Vítkovce

21,000 € 34 €/m²

Rovinatý, slnečný pozemok na predaj v obci Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | 859 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Rozloha po

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

80,000 € 93 €/m²

Investičný pozemok 1 691 m² v Zákopčí – ideálne na stavbu domu alebo chaty

Reality Zákopčie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,691 m²

Hľadáte pozemok v krásnej prírode Kysúc s reálnym potenciálom do budúcna? Slnečný pozemok v obc

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Zákopčie

85,000 € 50 €/m²

Stavebný pozemok o rozlohe 2 176 m² s rodinným domom v cene

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,176 m²

Predstavte si, že sa každý deň zobúdzate s panorámou Nízkych a Západných Tatier priamo pred oča

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

227,000 € 104 €/m²

Stavebný pozemok 587 m², južná orientácia – Ovčiarsko pri Žiline

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 587 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite obce Ovčiarsko, ktorá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

85,000 € 145 €/m²

Stavebný pozemok - Kotrčiná Lúčka (1226 m2)

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Kotrčiná Lúčka | 1,226 m²

Ponúkame na predaj južne orientovaný stavebný pozemok nachádzajúci sa na začiatku obce Kotrč

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

99,900 € 81 €/m²

*NA PREDAJ* Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v Pezinku

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 445 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame pozemok o výmere 445 m2 ktorý je

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok v Žiline – Trnové, Slnečnicová ulica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 550 m²

Ponúkam na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 522 m² + 28 m² podiel v prístupo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

121,000 € 220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rodinné domy - Lodno /889 m2/

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²

Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Lodno

25,000 € 28 €/m²

Pozemok /7699m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 7,699 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 7699m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

9 €/m2 9 €/m2

Na predaj pozemok pre rodinné domy

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 49,759 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Dunajský Klátov. Plocha: pozemku 49

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

7.99 €/m2 8 €/m2

Stavebný pozemok – 695 m², Čadca (lokalita u Kyzka)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 695 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

115 €/m2 115 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)