Stavebný pozemok so všetkými IS /1012m2/ Kysucké Nové Mesto - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, oplotený, už odvodnený, slnečný, pozemok so všetkým

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

84 €/m2 84 €/m2

Lukratívny pozemok na rodinný dom 880m2 Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 880 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lukratívny, slnečný, stavebný pozemok v nov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Senec

215,600 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok – 695 m², Čadca (lokalita u Kyzka)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 695 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

115 €/m2 115 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok - Dlhá nad Kysucou (917 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 917 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 917 m², nachádzajúci sa v tichej a

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

35,000 € 38 €/m²

Pozemok pre rodinné domy - Lodno /889 m2/

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²

Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Lodno

25,000 € 28 €/m²

Na predaj pozemok pre rodinné domy

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 49,759 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Dunajský Klátov. Plocha: pozemku 49

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

7.99 €/m2 8 €/m2

Pozemok /1500m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1500m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 09.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

26 €/m2 26 €/m2

Na predaj veľmi pekný pozemok v obci Rudina

Reality Rudina

Pozemok pre rodinné domy | 1,037 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Rudina, situovaný v pokojnej a novovybudovanej štvrt

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Rudina

119,900 € 116 €/m²

Stavebný, rovinatý pozemok so všetkými IS /1256m2/ Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | Mlynec | 1,256 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, slnečný, rovinatý pozemok so všetkými inžinierskými

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

199 €/m2 199 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľká Paka krásny stavebný pozemok na predaj s IS - ZĽAVA

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 501 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok len 20 km od Bratislavy s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

65,000 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok /1416m2/ - Čermany

Reality Čermany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. Pozemok

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

79,500 € 56 €/m²

Stavebný pozemok (918 m2) - Kľače pri Rajci

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 918 m² v tichej a príjemnej lokalite obce Kľače pr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Kľače

99 €/m2 99 €/m2

Rovinatý, stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi /633m2/ Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 633 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, rovinatý pozemok v čoskoro novobudovanej prímest

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

200 €/m2 200 €/m2

Stavebný pozemok č.2 /1654m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.654m2 v najvyhľadávanejšej, príme

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

140 €/m2 140 €/m2

Pozemok Dunajov 1119 m2

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajov | 1,119 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok v obci Dunajov s rozlohou 1119 m2. Pozemok

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajov

30,000 € 27 €/m²

Pozemok na predaj 274 m2 v centre obce Dubové

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 274 m²

Na predaj pozemok v zastavanom území centra obce Dubové neďaleko Turčianskych Teplíc. -úžitkov

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Dubové

19,180 € 70 €/m²

Pozemok na výstavbu Jaklovce

Reality Jaklovce

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 697 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce. Nachádza sa na Okružn

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

45,000 € 65 €/m²

Pozemok Margecany 647m2

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Hrabová | 647 m²

Ponúkame na predaj pozemok v novovybudovanej časti obce Marcany, pri Ihrisku. Disponuje výmerou

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

38,000 € 59 €/m²

POZEMOK V OBCI NIŽNÁ HUTKA

Reality Nižná Hutka

Pozemok pre rodinné domy | 515 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok v intraviláne obce Nižná Hutka mimo zaplavového pasma.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

95,000 € 184 €/m²

Stavebný pozemok v obci Jaklovce 48.000€

Reality Jaklovce

Pozemok pre rodinné domy | Nová ul. | 500 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce.Dosponuje výmerou 500

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

48,000 € 96 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Margecany

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | 818 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok v novej časti Marcecian. Jedná sa o pozemok s v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

50,000 € 61 €/m²

Pozemok pre firmu 4257m2

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 4,257 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame: 🏗️ HĽADÁTE POZEMOK PRE SVOJU FIRMU? 📍 Pozemok 4257 m² v intravi

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

330,000 € 78 €/m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný pozemok v Záhorskej Vsi

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Záhorácka | 1,226 m²

Pozemok v Záhorskej Vsi - je slnečný s dobrou orientáciou - o veľkosti 1226 m2 - UPI - pre rodi

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Malacky

104,900 € 86 €/m²

Posledný stavebný pozemok v Miloslavove, ideálny pre developerský projekt

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 4 205 m², situovaný v jednej z najvyhľ

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

180 €/m2 180 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie