Nová cena - Na predaj stavebný pozemok – Nová Baňa - Bukovina

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 529 m², ktorý sa nachádza v katastrálnom území B

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Nová Baňa

71,000 € 46 €/m²

Developerský pozemok NA PREDAJ - Stošice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

55 €/m2 55 €/m2

REZERVOVANÝ - Stavebný pozemok obklopený prírodou s výhľadom na Váh, Nová Hrboltová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Nová Hrboltová | 1,180 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj stavebný slnečný pozemok o výmere 1 180 m², nachádzajúci sa v Ru

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

NA PREDAJ - pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 746 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu s výmerou 746 m2 a podielom na p

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

70 €/m2 70 €/m2

Pozemky vhodné na stavbu rodinných domov, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,492 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky spolu o výmere 1 492 m2 vhodné na stavbu rodinných domov. Ob

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

68 €/m2 68 €/m2

NA PREDAJ pozemok o výmere 9224 m2, Jamník

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,224 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 9 224 m², ktorý je podľa územného pl

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Jamník

350,000 € 38 €/m²

Pozemok o výmere 3 036 m² NA PREDAJ, Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 3,036 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s investičným potenciálom v meste Poprad s celk

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Pozemky na predaj Poprad

85 €/m2 85 €/m2

Stavebný pozemok s výhľadom na Liptovskú Maru NA PREDAJ

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Liptova, p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

200,000 € 236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - stavebný pozemok v obci Zemianská Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Kúpeľná | 773 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok pripravený na stavbu rodinného domu o výmere 773 m2 v ob

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

30,000 € 39 €/m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu NA PREDAJ, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 746 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

70 €/m2 70 €/m2

Exkluzívne stavebné pozemky na Liptove s panoramatickými výhľadmi, neďaleko Liptovskej Mary

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 961 m²

Realitná kancelária SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívne stavebné pozemky v krásnom prostredí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

100 €/m2 100 €/m2

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

RADO | Stavebný pozemok v obci Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Štefanov, okres Senica. Pozemok je ro

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou-osada Mladoňov

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Mladoňov | 2,657 m²

Predám pozemok o výmere 2657 m2 v krásnej prírode osady Mladoňov (Lazy pod Makytou). ° pozemok

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

19 €/m2 19 €/m2

RADO | Pozemky 1916m2 + 941m2, Hlboké nad Váhom

Reality Hlboké nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,857 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Hlboké nad Váhom. Pozemky majú výmeru 941m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké nad Váhom

29,900 € 10 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1187 m2 - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Trávniky | 1,187 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality má v ponuke exkluzívny stavebný pozemok s rozlohou 1187m2, nachádz

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

47,480 € 40 €/m²

RADO | pozemok vhodný na developérsky projekt| Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,706 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

319,800 € 187 €/m²

RADO | stavebné pozemky 4017m2 pre 6 dvojdomov | Jarovce-Mandľová

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Investičná príležitosť – 6 stavebných pozemkov pre dvojdomy v Jarovciach | Bratislava RADO Rea

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Pozemok 5 912 m2 s RD, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Jarky | 5,912 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája bývanie s podnikaním, alebo túžite po vlastnej farme s výbornou do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

199,900 € 34 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Na predaj stavebný pozemok 4949m2 | Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,949 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Moravské Lieskové. Rovinatý pozemok o v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

137,500 € 28 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 5176m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Mnešická | 5,176 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok priamo v Novom Meste nad Váhom. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

599,000 € 116 €/m²

RADO | Veľký investičný pozemok pre viacero domov - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný slnečný rovinatý pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30422)
Rodinné domy na predaj (23095)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie