Pozemky pre Rodinné domy

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Agátová | 516 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre rodinné domy Chorvátsky Grob, Agátová ulica. ide o novú š

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 13.03.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

275 €/m2 275 €/m2

Kvarteto

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Agátová | 501 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 pozemky pre rodinné domy Chorvátsky Grob, Agátová ulica. ide o novú

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 13.03.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

250 €/m2 250 €/m2

Stavebné pozemky na predaj Častkovce - nadštandardná výmera

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 503 m²

OK Realitné služby – Broker Consulting, výhradný predaj Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

55,330 € 110 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky na predaj Častkovce

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

OK Realitné služby Broker Consulting - výhradný predaj Nie každý deň sa objaví príležitosť kúp

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

59,000 € 118 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok 666 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | 666 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 666 m2 vo vyhľadávanej časti Zl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

99,000 € 149 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 818 m2 v Choči

Reality Choča

Pozemok pre rodinné domy | 818 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 818 m2 v Choči. Pozemok je širo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Choča

47,000 € 57 €/m²

REALITY PROGRES EXKLUZÍVNE PONÚKA STAVEBNÝ POZEMOK 966 m2 KRAKOVANY okres PIEŠŤANY

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 966 m²

REALITY PROGRES, s.r.o. EXKLUZÍVNE PONÚKA STAVEBNÝ POZEMOK 966 m2 KRAKOVANY okres Piešťany Poz

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 05.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

45,000 € 47 €/m²

AKCIOVÁ CENA - REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE okres SENICA

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 595 m²

AKCIOVÁ CENA 99.900,- € REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUM

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

99,900 € 168 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na Manín v obci Záskalie

Reality Záskalie

Pozemok pre rodinné domy | 2,976 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj veľký pozemok s výmerou 2.976m². Nachádza sa v turisticky vyhľad

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Záskalie

75,000 € 25 €/m²

Rezervované - Stavebný pozemok priamo v obci - Zbyňov

Reality Zbyňov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,008 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok s výmerou 1008m². Nachádza sa iba pár ki

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Pozemky na predaj Zbyňov

80 €/m2 80 €/m2

Slnečný STAVEBNÝ POZEMOK v obci Kľače

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 596 m²

StorkReal Vám ponúka krásny stavebný pozemok s výmerou 596m². Nachádza sa v tichej časti obce K

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

84,000 € 141 €/m²

Stavebný pozemok s vypracovaným projektom rodinného domu - Visolaje

Reality Visolaje

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,023 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok s rozlohou 1023m². Nachádza sa v slepej u

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 21.06.2025
Pozemky na predaj Visolaje

108,000 € 106 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Kunerad

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | Pod kopcom | 1,301 m²

StorkReal Vám ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 1301m². Nachádza sa

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Kunerad

79,900 € 61 €/m²

Slnečný stavebný pozemok - obec Lietava - dohoda možná

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,504 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so štedrou výmerou 1504m². Nachádza sa

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

99,900 € 66 €/m²

Veľké Ripňany - Behynce - pozemok vhodný na bytovú výstavbu alebo výstavbu rodinných domov.

Reality Veľké Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,637 m²

ID: 26024 Ponúkame Vám investičný pozemok v zmysle územnoplánovacej informácie vhodný na indiv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ripňany

29 €/m2 29 €/m2

Slnečný pozemok na RD + dvojdom 800+105 m2, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 905 m²

Pozemok na výstavbu RD v zastavanej časti obce Chorvátsky Grob. Výmera pozemku 800 m2, šírka 2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Cena dohodou

Krásny slnečný pozemok (cca 2816m2) v Dežericiach pri Bánovciach n/B.

Reality Dežerice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,816 m²

!!! *** SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE DEVELOPÉROV *** !!! ⫸V tichom prostredí obce Dežeric

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

115,000 € 41 €/m²

Výhodná cena pozemkov na výstavbu RD, 600 - 825 m2

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 761 m²

Predaj pozemku v katastrálnom území Senec. Výmera 600 - 825 m2 + podiel na prístupovej ceste 1

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Senec

56,000 € 74 €/m²

Súkromný veľký slnečný pozemok 808m2 v projekte Malý Chotár

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 808 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok č. 19 v modernom rezidenčnom projekte Malý Chotá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

129,280 € 160 €/m²

Pozemok pre 3-dom so stavebným povolením

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,220 m²

Na predaj pozemok s projektom pre rodinné domy v radovej zástavbe s vybaveným so stavebným povo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

120,000 € 98 €/m²

NA PREDAJ krásny pozemok pre váš nový Dom alebo Chalupu

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok pre váš nový D

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

59,900 € 39 €/m²

NA PREDAJ Pozemok - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,311 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovské Háje - j

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 106 €/m²

NA PREDAJ pozemok v obci Nové Sady

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,851 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ pozemok v obci Nové Sady - výme

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

85,000 € 30 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Golianovo

Reality Golianovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 657 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Goliano

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Golianovo

75,990 € 116 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23093)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie