Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál
120,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 697 m²
RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia
69,003 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,400 m²
IBA U NÁS !!! RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Slavnica, o rozlohe 5400 m2, vho
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²
RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Sady pod Dedovcom | 2,000 m²
RADO Reality Vám ponúka zaujímavú investičnú príležitosť. Uložte svoje peniaze do nádherných sl
70 €/m2 70 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,084 m²
IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok vo Svinnej, okres Trenčín,
4.8 €/m2 5 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,500 m²
IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý pozemok v Nemšovej, okres Trenčín, ktorý je
60 €/m2 60 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Šrobárova | 1,000 m²
RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok neďaleko kúpeľného námestia v Trenčianskych Te
199,000 € 199 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | A.Bernoláka | 2,283 m²
RADO Reality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 2283 m2 so všetkými inžinier
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 1,051 m²
IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1051 m², situ
130,000 € 124 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 147,499 m²
Ponúkame na predaj pozemok v strategickej lokalite mesta Šaľa s výborným dopravným napojením. P
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 2,261 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkorysý slnečný stavebný pozemok v luxusnej rezidenčnej štv
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Trenčíne – Skalka nad Váhom. Pozemok o vým
69,500 € 119 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 391 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 391m2 v obci Trenčianske Jastrabie. Poz
31,900 € 82 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1091m2 v obci Jablonica, ktorá sa
80,000 € 73 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²
45,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 487 m²
RadoReality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Malých Karpát. Pozemok m
150,000 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²
Ak hľadáte stavebný pozemok, kde Vás nič neprekvapí, ani nezdrží začiatok samotnej výstavby, ta
235 €/m2 235 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 1,393 m²
137,907 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 710 m²
70,290 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians
129,177 € 279 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga
119,600 € 136 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420
756,900 € 180 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.