Pozemok vhodný na záhradu pri lesíku na predaj Holíč.

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 306 m²

Rovinatý pozemok pravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v blízkosti p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

25,000 € 82 €/m²

člen NARKS

2,2 hektárový pozemok pri Myjave na predaj

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 21,815 m²

Pozemok s výmerou takmer 22 ha ( 22 000 m2 ) , s peknými výhľadmi, na predaj, exkluzívne len u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

163,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok pre vašu chatu v srdci Pienin – Havka

Reality Havka

Pozemok pre rodinné domy | 680 m²

Hľadáte únik z mesta a miesto, kde líšky dávajú dobrú noc? Ponúkame na predaj výnimočný pozemok

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Havka

26,000 € 38 €/m²

člen NARKS

Pozemok 560 m2 vhodný na záhradu pri lesíku na predaj Holíč

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 560 m²

Rovinatý, oplotený pozemok v tvare trojuholníka v rozmeroch cca 19x55 m na predaj, neďaleko rie

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

37,000 € 66 €/m²

člen NARKS

Záhrada pri lesíku na predaj Holíč

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 345 m²

Rovinatý, oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

25,000 € 72 €/m²

člen NARKS

Pekný pozemok pod lesom v pokojnej a tichej lokalite - Kalinov

Reality Kalinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²

Predstavte si miesto, kde čas plynie pomalšie, kde vás obklopuje zeleň a pokoj vidieka. Presne

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kalinov

20,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Pozemok v obci Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | 1,108 m²

Tento veľkorysý stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 108 m2 v obci Moča predstavuje ideálnu pr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moča

29,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej uličke Hurbanova – ideálne miesto pre váš projekt

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,027 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 1027 m², nachádzajúci sa v pokojnej časti Hurb

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

62,000 € 60 €/m²

člen NARKS

Pekne udržiavaný pozemok na výstavbu domu alebo na mobilný dom v malej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Pozemok pre rodinné domy | 421 m²

Tento útulný pozemok s rozlohou 421 m² predstavuje vzácnu príležitosť na vytvorenie nového domo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

18,000 € 43 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý rovinatý pozemok na výstavbu domu v kľudnej časti obce Búč

Reality Búč

Pozemok pre rodinné domy | 1,445 m²

Hľadali ste niekedy miesto pre život, kde sa končí mestský hluk a začína úplný pokoj vidieka s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Búč

33,000 € 23 €/m²

člen NARKS

Pozemok na stavbu chaty v malebnej dedinke Vydrná na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 396 m²

Stavebný slnečný pozemok s nádherným výhľadom na okolité lesy Javorníkov v malej netranzitnej o

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

18,900 € 48 €/m²

člen NARKS

Pozemok s riunami domu v peknom prostredí polosamoty

Reality Litava

Pozemok pre rodinné domy | 6,076 m²

Rovinatý pozemok v príjemnom prostredí polosamoty lazov pri Litave. Vedie k nemu asfaltová a sp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Litava

45,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť - Predaj pozemku v centre mesta Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galan

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

355,000 € 213 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok v obci Dobrohošť, vhodný pre výstavbu 1 alebo 2 rodinných domov

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | 1,377 m²

Pozemok sa nachádza na začiatku obce s výborným prístupom, pričom pri pozemku sú všetky IS okre

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

90,000 € 65 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok so starším rodinným domom v obci Martovce

Reality Martovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,522 m²

Tento slnečný rovinatý pozemok sa nachádza v kľudnej časti Martoviec. Rozprestiera sa na rozloh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martovce

33,990 € 22 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej časti obce Trenčianska Teplá na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

Slnečný prevažne rovinatý pozemok v intraviláne ,hneď pri prístupovej obecnej ceste aj s prípoj

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

33,900 € 57 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s výhľadom na Javorníky na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 402 m²

Pekný slnečný pozemok na stavbu rekreačnej chaty nad menšou obcou Vydrná na predaj. Parcela lež

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

17,600 € 44 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý stavebný pozemok v Palárikove – časť Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,456 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Tento priestranný pozemok o výmere 34,5 árov sa nachádza v pokojnej časti obc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Skvelá investičná príležitosť - 30 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 2,929 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 30 árov vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

270,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom a inžinierskymi sieťami v obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 777 m²

Hľadáte pozemok s inžinierskymi sieťami na výstavbu domu alebo rekreačnej chaty neďaleko Dunaja

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

38,990 € 50 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodným domom na výstavbu rodinného domu v podunajskej obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 1,499 m²

Hľadáte pozemok s inžinierskymi sieťami na výstavbu domu v blízkosti Dunaja? Tento takmer 1500

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

59,990 € 40 €/m²

člen NARKS

Päť slnečných pozemkov v rôznych veľkostí v kúpeľnom meste Nesvady – ideálne na bývanie aj oddych!

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | 2,844 m²

Ponúkame na predaj viacero krásnych, rovinatých pozemkov v obľúbenom kúpeľnom meste Nesvady, ib

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

44,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok v srdci prírody pri Hornom Tisovníku

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | 7,748 m²

Hľadáte miesto, kde budete mať pokoj, čerstvý vzduch a prírodu doslova za dverami? Tento priest

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

24,000 € 3 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v kľudnej časti podunajskej obce Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

Pripravený stavebný pozemok neďaleko Dunaja na bývanie, rekreáciu alebo podnikateľské využitie

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

29,990 € 43 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8555)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)