Pozemok pre rodinné domy | Ticha bočná ulička | 544 m²
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky s rozlohou 543m² a 544 m² v malebnej obci Krajné, ideál
49,750 € 91 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 247 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 stavebné pozemky v obci Pohranice. Pozemky sa predávaju ako celok, al
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu? Máme pre vás jedinečnú p
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nová ulica | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj oplotený pozemok ihneď pripravený k výstavbe v obci Veľké Kostoľany. Šír
135 €/m2 135 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 748 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej príjemnej lokalite, IBV Za Traťou na ulici Viš
390 €/m2 390 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 617 m²
390 €/m2 390 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Naháč | 5,376 m²
Hľadáte ideálny projekt pre developerský zámer? Ponúkame na predaj lukratívny pozemok s celkovo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 883 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rovinatý pozemok na výs
67,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 849 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v časti Horné Židiny, k. ú. Vinohrady s výmerou
280,000 € 330 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Borovicová | 1,170 m²
EXPAT EXPERTS | Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v Lozorne, okres Malacky, s výme
237,000 € 203 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky o rozlohe 600 m2 v obci Kecerovský Lipovec. Možnosť kú
32,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zidiny | 641 m²
PREDÁME STAVEBNÝ POZEMOK v Lamači- Zidiny. Nachádza sa v katastri Nové mesto- Vinohrady, ulica
199,995 € 312 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Pole | 484 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Zvončín v novej loka
96,800 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Letná | 724 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky na výstavbu RD v novovybudovanej lokalite v meste Sereď
140 €/m2 140 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 669 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu RD v obci Veľké Kostoľany v lokalite VYSIELAČ v novo
103,695 € 155 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Križovany nad Dudváho
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Horné Pole | 499 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v obci Zvončín v lokalite
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vinohrady | 957 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 957 m2 na výstavbu RD alebo RD s 2 bytovými je
140 €/m2 140 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Báhoň | 480 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci BÁHOŇ v blízkosti železnične
155 €/m2 155 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 429 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v obci ZAVAR Sadová ulica
96,000 € 224 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,844 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2844 m2 v prekrásnom prostredí v obci Lubina časť
45,500 € 16 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 821 m²
Hľadáte stavebný pozemok v meste za primeranú cenu, s dostatočnou rozlohou a stále v lone príro
159,274 € 194 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 2,925 m²
Hľadáte miesto pre váš vysnívaný domov? Predstavte si domov, kde vás ráno budia prvé lúče slnka
345,000 € 118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 859 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADM
299,500 € 349 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.