Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Kysucké Nové Mesto ID 105442

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

96,000 € 120 €/m²

Bez maklérov predám obrovský pozemok v lokalite Cerová ID 105623

Reality Cerová

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cerová

60,000 € 60 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný pozemok v lokalite Cerová ID 105750

Reality Cerová

Pozemok pre rodinné domy | Cerová | 1,178 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cerová

51,500 € 44 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Čierne (okres Čadca) ID 105059

Reality Čierne

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čierne

134,009 € 89 €/m²

Bez maklérov predám Slnećný pozemok v lokalite Gabčíkovo ID 105639

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 751 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

93,875 € 125 €/m²

Na predaj krásny pozemok na výstavbu rodinného domu Svätý Peter !

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | 996 m²

Rozmýšľaš o vlastnom rodinnom dome zo záhradou a nemáš ešte vhodný pozemok ? Tak si preštuduj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,000 € 49 €/m²

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | 996 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,000 € 49 €/m²

KRÁSNY SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - MALÁ IŽA

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

TOP PONUKA ! Chceš si svoj vysnívaný rodinný dom postaviť v prepychovej oblasti ? Ak áno, tu je

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Komárno

72,500 € 112 €/m²

Na predaj krásny slnečný pozemok Nové Zámky !

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 664 m²

Pozemok pre váš nový začiatok ! Kde sa začína Vás príbeh a Vás vysnívaný domov ! Predsta

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

118,000 € 178 €/m²

Na predaj pozemok Martovce !

Reality Martovce

Pozemok pre rodinné domy | 886 m²

Váš budúci domov začína tu ! Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť domov podľa vlastných pr

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Martovce

28,000 € 32 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Čalovec !

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | 609 m²

Slnečný pozemok ! Chceš si postaviť rodinný dom podľa vlastných predstáv blízko Komárna v kľu

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Čalovec

18,000 € 30 €/m²

Na predaj udržiavaný pozemok Veľké Kosihy !

Reality Veľké Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | 874 m²

Pekný čistý pozemok pre výstavbu rodinného domu , chatky alebo pre dlhodobú investíciu s potenc

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Kosihy

42,800 € 49 €/m²

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

NOVINKA! Ponuka vhodná pre tých, ktorý si chcú postaviť svoj vysnívaný rodinný dom s nádycho

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

33,000 € 47 €/m²

Na predaj exkluzívne stavebný pozemok - Dunakiliti pri BA

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 909 m² v pokojnej a vyhľadávanej obci D

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj

70,000 € 77 €/m²

Znížená cena ! Pekný stavebný pozemok v novej lokalite, Senec - Lužianky,

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 880 m²

Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 880 m2, vhodný na výstavbu jedné

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Senec

232,000 € 264 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Práznovce investičný pozemok 15442 m2 orná pôda

Reality Práznovce

Pozemok pre rodinné domy | Šmidkého | 15,442 m²

Zenith -Reality ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 15442 m2 orná pôda . Ponuka sa na

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Práznovce

40,000 € 3 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Dunakiliti pri BA

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Ponúkame exkluzívne na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 914 m² v pokojnej a vyhľadávane

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj

70,000 € 77 €/m²

Stavebné pozemky v jednej z najkrajších obcí Malokarpatského regiónu.

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | J. Holčeka | 605 m²

Na predaj 2 stavebné pozemky na ulici Juraja Holčeka. 1 pozemok 605m2 - 125 000 eur. 2 pozemok

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

125,000 € 207 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVÁ ŠTVRŤ V OBCI KMEŤOVO (15 min. od Nitry)

Reality Kmeťovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 499 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVÁ ŠTVRŤ V OBCI KMEŤOVO (15 min. od Nitry) Hľadáte zaujímavú invest

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Kmeťovo

Info v RK

EXKLUZÍVNE, pekný 6á stavebný pozemok Cabaj-Čápor

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

65,000 € 108 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný stavebný pozemok o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

PEKNÝ 7,35á STAVEBNÝ POZEMOK SO STARŠÍM ROD.DOMOM NITRA - ČERMÁŇ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šuranská | 735 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok so starším, tehlo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 203 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI GOLIANOVO

Reality Golianovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

RK-REALITA ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Golianovo, tichá lokalita v zást

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Golianovo

84,900 € 110 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie