DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENANa predaj za 45,75eur/m2 SLNEČNÝ pozemok 1312m2 na výstavbu 1 alebo 2 domov s dobrými susedmi_EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 1,312 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Realitná kancelária Directreal for Life, HURBAN

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

59,999 € 46 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj stavebný pozemok v Branči

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²

Directreal Exkluziv - ​Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč ​Hľadáte m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Branč

85,000 € 80 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok 1606 m2 s chatkou aj na výstavbu RD, výborná lokalita..

Reality Dolné Saliby

Pozemok pre rodinné domy | Dolne Saliby | 160 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj slnečný, veľmi pekný pozemok s ideálnou šírkou vjazdu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Saliby

99,999 € 625 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výmerou 48 árov v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj výnimočný pozemok o výmere cca 4 800 m² (48 árov) nac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2

DIRECTREAL|JEDINEČNÁ PONUKA! VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 3925 m2 V LONE PRÍRODY, BLÍZKO BODÍCKEHO RAMENA, SKORO BEZ SUSEDOV!

Reality Bodíky

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská lúka | 3,925 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj posledný, krásny, veľký pozemok s možnosťou výstavby ro

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bodíky

30 €/m2 30 €/m2

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

Reality Malý Cetín

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malý Cetín

60 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok na predaj - Top lokalita Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod brezami | 976 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu - Nitre - Kynek! Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

DIRECTREAL|Pozemky s IS na Liptove v Lipt. Sielnici - Projekt Zelené údolie II.

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Sielnica | 1 m²

Directreal LMCity - Zelené údolie II. – Bývanie pod horami, kúsok od Liptovskej Mary Ide o

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 90 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok určený na výstavbu rodinných domov v meste Šaštín Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Stráže nad Myjavou | 17,807 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj atraktívny

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

20 €/m2 20 €/m2

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo chalupu v Liptovskej Anne

Reality Liptovská Anna

Pozemok pre rodinné domy | Na Kopci | 1,134 m²

Directreal LMCity - Máme pre vás stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo rekreačnú nehnuteľ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

94 €/m2 94 €/m2

DIRECTREAL|611 m² slnečného pokoja – pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady VII | 611 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj slnečný pozemok s rozlohou 611 m², kde si môžete vytvori

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

DIRECTREAL|POZEMOK 612 M2 - VÝBORNÁ POLOHA NA HLAVNEJ PRÍSTUPOVEJ CESTE BLÍZKO KOMPY - VO VOJKE NAD DUNAJOM

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 612 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj pozemok na začiatku obce Vojka nad Dunajom o výmere 612

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj PEKNÝ OPLOTENÝ stavebný pozemok o výmere 748 m2 vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra v Hurbanove. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 748 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID 376096 ná

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

48,000 € 64 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | S.B. Hroboňa | 1,062 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, v časti Lipt. O

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

134,000 € 126 €/m²

DIRECTREAL|Nižná Roveň - pozemky na predaj do osobného vlastníctva!

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | Podtureň | 508 m²

Directreal LMCity - NOVÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ A OKOLIE Lokalita,

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v Kvetoslavove územná zóna Pri lesíku

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Pri lesiku | 600 m²

Directreal Live - Predám stavebný pozemok v obci Kvetoslavov o výmere 600m2. Inžinierske siete

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

168,000 € 280 €/m²

DIRECTREAL|Pekné stavebné pozemky neďaleko Žarnovice.

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 2,147 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 3 pozemky určené na výstavbu RD. Pôvodná parcela bude rozd

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

65 €/m2 65 €/m2

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 977 m²

Directreal Team - Premýšľate nad kúpou pozemku na stavbu domu, či len nad investíciou do budúc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

39,000 € 40 €/m²

DIRECTREAL|Exkluzívna ponuka! Pozemok priamo v centre mesta Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,315 m²

Directreal Partner - Hľadáte rozľahlý pozemok priamo v centre mesta a zároveň dostatok súkromi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

169,900 € 129 €/m²

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

60 €/m2

DIRECTREAL|Krásny a slnečný stavebný pozemok s IS na hranici na Liptove

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 1,609 m²

Directreal LMCity - Stavebný pozemok 1609 m² – Svätý Kríž (Liptov) ️ Rovinatý | Slnečný | Pri

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

85 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom v novej lokalite

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

65,000 € 102 €/m²

DIRECTREAL|Krásny pozemok na výstavbu rodinného sídla alebo menšej obytnej zóny rodinných domov.

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Kvetoslavov | 7,287 m²

Directreal Live - Predám ornú pôdu o výmere 7287m2 (cca 30x250m) zaradenú v rámci územného plá

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

932,736 € 128 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre rodinný dom je na predaj

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Dvorníky | 924 m²

Directreal Comfort - Ponúkam Vám exkluzívny stavebný pozemok vhodný pre výstavbu rodinného dom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

132,000 € 143 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie