Slnečný pozemok pre vysnívané bývanie pri lese

Reality Šípkové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Ponúkame vám priestranný a slnečný pozemok, ideálneho tvaru a výmer na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Šípkové

66,750 € 89 €/m²

Priestranný, rovinatý a slnečný pozemok pod lesom na rodinný dom

Reality Šípkové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,445 m²

Ponúkame vám priestranný a slnečný pozemok, ideálneho tvaru a výmer na výstavbu rodinných domov

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Šípkové

199,000 € 81 €/m²

Stavebný pozemok pri SKI Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 100,000 m²

Ponúkame rozsiahly pozemok, z ktorého je možné viac ako 100.000 m2 využiť na stavebné účely - d

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Pozemky na predaj Makov

Info v RK

Na predaj 3 stavebné pozemky v centre obce Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | . | 0 m²

A-Z Reality s.r.o. exkluzívne ponúka 3 stavebné pozemky v Jasovej – miesto, kde môžete začať

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

40 €/m2

Na predaj veľký pozemok na výstavbu rod.domov v Kameničnej

Reality Kameničná

Pozemok pre rodinné domy | . | 21,570 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v Kame

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kameničná

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | . | 462 m²

IBA U NÁS: A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok: 🌿 Rekreačný pozemok s atmos

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

109 €/m2 109 €/m2

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kolta

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,200 m²

IBA U NÁS: A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu: - nachádza

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

38,000 € 32 €/m²

Na predaj pozemky pre rodinné domy v Andovciach

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,076 m²

🌿🏡 STAVEBNÉ POZEMKY V ANDOVCIACH – PRIESTOR PRE VAŠE PLÁNY! 🏡🌿 A-Z Reality s.r.o. exkluzívne p

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

75 € 0 €/m²

Na predaj 2 pozemky v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

IBA U NÁS: A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj 2 stavebné pozemky: - nachádzajú sa na veľmi d

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,000 € 42 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj 2 stavebné pozemky v Nesvadoch

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | . | 752 m²

IBA U NÁS: Ponuka pre investorov!!! Ponúkame na predaj pozemok so starým rodinným domom , ) -

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

56,400 € 75 €/m²

Na predaj pozemok v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,988 m²

IBA U NÁS: Ponúkame na predaj pozemok v obci Tvrdošovce: - pozemok so šírkou 17 m má celkovú

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

77,500 € 39 €/m²

Stavebný pozemok s domčekom a jazerom – Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | , | 1,349 m²

IBA U NÁS – POZEMOK S VLASTNÝM JAZEROM, KDE SI POSTAVÍTE VIAC NEŽ LEN DOM Hľadáte miesto, kde

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

47,000 € 35 €/m²

Na predaj investičný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | 2,291 m²

A-Z Reality s.r.o. s poverením majiteľa nehnuteľnosti ponúka: - investičný pozemok na okraji o

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

22 €/m2 22 €/m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rohový pozemok 1634 m2 v lukratívnej zóne Suché miesto II

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto | 1,634 m²

Hľadáte bezpečné a vysoko výnosné uloženie kapitálu v tesnej blízkosti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

196,080 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 592 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 592 m2, nac

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

62,000 € 105 €/m²

DIRECTREAL|Obec Veľký Lég... Na predaj dva stavebné pozemky 640 m2 a 741 m2.

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 640 m²

Directreal Partner - Na predaj stavebné pozemky – Veľký Lég (časť Lehnice), okres Dunajská Str

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

130 €/m2 130 €/m2

DIRECTREAL|Dokonalý stavebný pozemok v obci Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňova | 1,044 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Stavebný pozemok v srdci prírody – Jelenec !! Hľad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

82,880 € 79 €/m²

DIRECTREAL|Krásny pozemok so všetkými IS situovaný v slepej ulici so starým RD ihneď k dispozícií!

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Pustý Chotár | 730 m²

Directreal Exkluziv - ​️ Na predaj: Slnečný stavebný pozemok 730 m² – Beladice (Pustý Chotár)

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

65,000 € 89 €/m²

DIRECTREAL|Exkluzívne predávame investičný pozemok– Senec / Veľký Biel

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,000 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý a oplotený pozemok o výmere 1000 m² v l

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senec

196,000 € 196 €/m²

DIRECTREAL|Prémiový pozemok 1215 m2 so všetkými IS a južnou orientáciou

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 0 m²

Directreal Office - V exkluzívnej časti golfového rezortu v Hrubej Borši, na línii jamiek 16–1

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

261,000 €

DIRECTREAL|Stavebný pozemok o najžiadanejšej veľkosti

Reality Horný Bar

Pozemok pre rodinné domy | ... | 843 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Hornom Bare vo vyhľadáv

Publikované: 27.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horný Bar

105,000 € 125 €/m²

DIRECTREAL|Pozemky na výstavbu rekreačných domov

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Bobrovník | 1,821 m²

Directreal LMCity - Ponúkame exkluzívnu príležitosť zakúpiť pozemky vhodné pre výstavbu rekrea

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

90 €/m2 90 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre váš dom alebo chalupu v Liptovskej Anne

Reality Liptovská Anna

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,127 m²

Directreal LMCity - Máme pre vás stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo rekreačnú nehnuteľ

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

94 €/m2 94 €/m2

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (739)
Upresniť hľadanie