Pozemok na predaj v Alekšinciach s možnosťou rozdelenia na 2

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | 1,219 m²

Fakty o pozemku: Lokalita: Alekšince, 18 minút od centra Nitry, 12 minút od pripájača na R1 v

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

69,900 € 57 €/m²

Predaj - Pozemky Bernolákovo v novovznikajúcej lokalite

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 960 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť investovať do krásnych stavebných pozemkov v

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

230 €/m2 230 €/m2

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Lok na Májovej ul. o výmere 522 m2

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Májová | 522 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Lok na Májovej ul. o výmere 522 m2. Pozemok je evi

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Lok

24,500 € 47 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok so starším domom v obci Uhliská o výmere 2852 m2

Reality Uhliská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,852 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok so starším domom v obci Uhliská o výmere 2852 m2. Na poze

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Uhliská

47,000 € 16 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na viacero rodinných domov v obci Kozárovce o výmere 1937 m2

Reality Kozárovce

Pozemok pre rodinné domy | Ku Slovenskej Bráne | 1,937 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na viacero rodinných domov v obci Kozárovce o výmere 1937

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Kozárovce

149,900 € 77 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Hontianska Vrbica o výmere 1423 m2

Reality Hontianska Vrbica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,423 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Hontianska Vrbica o výmere 1423 m2. Pozemok o šírk

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Hontianska Vrbica

45,000 € 32 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Hontianska Vrbica o výmere 723 m2

Reality Hontianska Vrbica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 723 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Hontianska Vrbica o výmere 723 m2. Pozemok o šírke

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Hontianska Vrbica

25,000 € 35 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Hontianska Vrbica o výmere 700 m2

Reality Hontianska Vrbica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Hontianska Vrbica o výmere 700 m2. Pozemok o šírke

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Hontianska Vrbica

23,000 € 33 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Leviciach na Vínnej ul. o výmere 576 m2 + podiel na ceste o výmere 373 m2

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Vínna ul. | 576 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Leviciach na Vínnej ul. o výmere 576 m2 + podiel na ces

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Levice

79,000 € 137 €/m²

FINREA│Stavebný pozemok – Martin, časť Fornigovo (pod Bystričkou), 2360m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Fornigovo | 2,360 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tichej a veľmi vyhľadávanej lokalite v Martine

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

78 €/m2 78 €/m2

Stavebný pozemok 522 m² v Zichyho table, Čunovo – všetky siete okrem plynu, ÚPI k dispozícii

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 522 m²

AVE Estate Vám ponúka atraktívny stavebný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí Čunova – v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

260,000 € 498 €/m²

Predáme stavebný pozemok, Kotrčiná Lúčka, R2 SK.

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,097 m²

Lokalita : Kotrčiná Lúčka Sekcia : predaj Druh : stavebný pozemok Plocha : 1097 m², 38x29m + po

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

99,999 € 91 €/m²

Predáme pozemok so stavebným povolením, Varín - IBV ROZBEHOV, R2 SK.

Reality Varín

Pozemok pre rodinné domy | 808 m²

Lokalita : Varín - Rozbehov Sekcia : predaj Druh : pozemok Plocha : 808 m² Typ terénu : mierny

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Varín

120,999 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality - slnečný pozemok so súkromným prístupom - Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 613 m²

CreeX Reality a Zoltán Varga ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

157,080 € 256 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj ideálny stavebný pozemok 650 m2 Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 650 m²

Predáme stavebný pozemok s rozmermi 19 krát 30 metrov, ktorý sa nachádza vo vilovej štvrti Zob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

148,500 € 228 €/m²

CreeX Reality - rezidenčný pozemok so súkromnou prístupovou cestou - Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 718 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

179,130 € 249 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 644m2 pozemok vhodný na výstavbu RD, Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 644 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj pozemok s rozlohou 644m2 vhodný na výstavbu RD v o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

93,000 € 144 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Chyžné, okres Revúca

Reality Chyžné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 894 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v pokojnej obci Chyžné v okrese Revúca, vhodný na výstavbu r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chyžné

30,000 € 34 €/m²

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

Predaj Vysoké Tatry, 600 m2 stavebný pozemok všetky inžinierske siete, pod Tatranskou Lomnicou, nad Natur Resort, Rock Farm

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Jedinečná ponuka - slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami - plyn, voda, kanál, elekt

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok 850 m2 s IS, stavebným povolením dvojdom, nad Natur Resort, Vysoké Tatry Veľká Lomnica , golf

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Veľká Lomnica | 850 m²

Chcete stavať ihned'? Exkluzívne vám ponúkame na predaj stavebný pozemok s nádhernými výhľad

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Predaj Pozemok 850m2 s vydaným stavebným povolením, nad Rock Farm, pod Tatranskou Lomnicou, Veľká Lomnica