Pozemok pre rodinné domy | Medveďov | 803 m²
Ponúkame na predaj pozemok s ideálnymi rozmermi v obci Medveďov v okrese Dunajská Streda. Poze
75,000 € 93 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mad | 1,589 m²
Na predaj EXKLUZÍVNY KRÁSNE UPRAVENÝ STAVEBNÝ POZEMOK s vlastnou príjazdovou cestou - OBEC MAD
195,000 € 123 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajský Klátov | 1,435 m²
Ponúkame Vám na predaj STAVEBNÝ POZEMOK v obci DUNAJSKÝ KLÁTOV, okr. Dunajská Streda Vzdialenos
124,900 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská Streda | 3,427 m²
Na predaj atraktívny stavebný pozemok v Dunajskej Strede – 3427 m² Hľadáte ideálne miesto pre v
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nový rad | 2,800 m²
Ponúkame na predaj v zastavanej časti mesta neďaleko kostola 28á stavebný pozemok, na ktorom sa
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | DS | 973 m²
Exkluzívna ponuka, na predaj stavebný pozemok v Dunajskej Strede. Pozemok sa nachádza cca 500m
144,000 € 148 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vydrany | 609.5 m²
PRIVAT PARK VYDRANY !!! Staňte sa aj vy majiteľom pozemku v PRIVAT PARK Vydrany s jedinečnými m
72,114 € 118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 295 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový domov, kde môžete začať stavať prakticky okamžite bez zdĺhavých „p
29,500 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pavla Blaha | 973 m²
Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v Záhorskej Bystrici. Výmera 973m. Možnosť okamžite st
470,000 € 483 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre svojho klienta hľadám pozemok na kúpu za účelom stavby rodinného domu v obciach Horná Potôň
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Dolný Bar | 4,136 m²
NOVINKA! LEN U NÁS! Ponúkame Vám na predaj starší, rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 4136
155,000 € 37 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nová | 0 m²
Lokalita: nové pozemky v Dunajskej Strede – developersky atraktívna oblasť s ľahkou dostupnosťo
129 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemo
65,000 € 108 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²
Lubina | 4 stavebné pozemky | 493/675 m2 | 95 €/m² Stavebné pozemky pre moderné domy s komplet
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,634 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1634 m², nachádzajúci sa v malebnej a pokojnej lokalite S
79,000 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²
EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný stavebný pozemok o výmere
99,000 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mostná | 2,583 m²
Moderné Reality ponúka na predaj veľký pozemok blízko centra s výhľadom na kalváriu, len pár kr
69,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Slnečné stavebné pozemky – Martin, Priekopa (Rezidencia Stará Priekopa) Ponúkame na predaj pek
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 697 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj stavebný pozemok v Záhorskej Bystrici. Prečo práve tento pozemo
309,000 € 443 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 1,600 m²
Directreal Smile - Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom s právoplatným stavebným po
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 4,357 m²
Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo investičný projekt? JKV REAL so súhlasom majit
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 496 m²
🌿 Miesto, kde môže vzniknúť váš nový domov – Jur nad Hronom 🌿 Predstavte si priestor, kde máte
43,000 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 719 m²
🌟 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V ONDREJOVCIACH: Biznis aj bývanie pod jednou strechou! 🏡💼 Hľadáte mie
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Majakovského | 2,718 m²
Ponuka na predaj pozemku s rozlohou - 2718 m² na ulici Majakovského v Humennom. Pozemok sa nac
85,500 € 31 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.