HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 508 m2 Brodské

Reality Brodské

Pozemok pre rodinné domy | 508 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brodské

55,990 € 110 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

Nová cena ! Stavebný pozemok pre investíciu alebo rekreáciu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Vinohrady, Bratislava III - Nové M

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Záhrada v Novej Stráži s možnosťou stavby rodinného domu, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Ponúkame na predaj záhradu, ktorá sa nachádza v Novej Stráži, pri Komárne. Podľa územného plánu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Komárno

75,000 € 38 €/m²

NOVÁ CENA! Na predaj pozemok na stavbu domu, Robotnícka štvrť, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 380 m²

Ponúkame na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Komárne, v časti Robotnícka štvrť v Komár

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

63,000 € 166 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v zástavbe rodinných domov, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Komárno | 350 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na stavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v zástavbe ro

Publikované: 02.02.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

180 €/m2 180 €/m2

LARES reality: Slnečný rovinatý pozemok na výstavbu domu, 587 m2, Dvorec, Bánovce nad Bebravou

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 576 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 576 m

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Dvorec

46,000 € 80 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Košice – mestská časť Poľov

Reality Košice-Poľov

Pozemok pre rodinné domy | 877 m²

Realitná kancelária Vaše nehnutelnosti vám ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Poľov

255,000 € 291 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²

DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 155 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

DOM-REALÍT, - investičný pozemok vhodný na podnikateľské účely

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | 7,256 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa medzi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

11 €/m2 11 €/m2

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 600 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 187 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

110,000 € 156 €/m²

DOM-REALÍT, - Relaxačná záhrada pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Mokráň Záhon | 257 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 385 €/m²

DOM-REALÍT ponúka pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | 2,304 m²

NACHÁDZA NA PLOCHÁCH ZÁHRAD PRI BÝVANÍ V RODINNÝCH DOMOCH V EXISTUJÚCEJ ZÁSTAVBE. 2304m2 vhodn

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

250 €/m2 250 €/m2

DOM-REALÍT ponúka pozemky aj časť pozemku pre výstavbu rodinných domov

Reality Janíky

Pozemok pre rodinné domy | 6,136 m²

6136m2 - možnosť odpredať časť z celku orientačné rozmery na fotke Lokalita NB7 maximálny index

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Janíky

105 €/m2 105 €/m2

DOM-REALÍT, Stavebný pozemok v novej lokalite pri Malom Dunaji

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Domky | 2,205 m²

DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastri obce Zálesie časť Domky. + rozloh

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

220 €/m2 220 €/m2

DOM-REALÍT, - pozemok na komerčné využitie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

DOM-REALÍT, ponúkame na prenájom pozemok, spevnenú plochu vhodnú na podnikanie, skladovanie, p

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Staveb.pozemok 976 m² so šírkou 20m a všetkými IS – pôvodná časť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²

Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

299,000 € 306 €/m²

Novinka
Novinka

Ponuka stavebných pozemkov v obci Štvrtok na Ostrove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Štvrtocká | 872 m²

Predáme pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Štvrtok na Ostrove. druh: stavebný pozemok u

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

198,816 € 228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponuka posledného stavebného pozemku v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Mesačná | 654 m²

Fakty o pozemku: Výmera: 654 m² Lokalita: Mesačná ulica, Most pri Bratislave Index zastavanost

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

228,900 € 350 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30388)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie