ALL INCLUSIVE | Na predaj pozemok o výmere 789m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 789 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky v meste Dunajská

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

228.8 €/m2 229 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj pozemok o výmere 809m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 809 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

228.8 €/m2 229 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3x pozemky, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 2,206 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

208 €/m2 208 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 38-ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BÁČ

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | 3,800 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 38-árový stave

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Báč

572,000 € 151 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ POZEMOK V JAHODNEJ | PRI MALOM DUNAJI

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 893 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny pozemok v obci Jahodná, len

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

135,000 € 151 €/m²

ALL INCLUSIVE | STAVEBNÝ POZEMOK | NITRIANSKA BLATNICA

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska Blatnica | 988 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI NITRIANSKA BLATNICA

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

48,000 € 49 €/m²

ALL INLCUSIVE l NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1526 M2), JAHODNÁ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,526 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka na predaj pozemok v obci Jahodná. VLASTNOSTI POZ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

65,000 € 43 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebný pozemok (1709 m²), Žihárec

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,709 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok nachád

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

72,000 € 42 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 867 M2, VLČANY

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 867 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej časti obc

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

49,000 € 57 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 651 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny projekt 40 st

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

65,000 € 100 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, AMADEHO KRAČANY

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 753 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj projekt 40 stavebných po

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

81,800 € 109 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ POZEMOK (425 m²), GABČÍKOVO – CHATOVÁ OBLASŤ

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 425 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok situovan

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

59,990 € 141 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ LUKRATÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Blízko rekreačného radu | 550 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Dunajskej Strede

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

177 €/m2 177 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3 LUKRATÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY, ČUKÁRSKA PAKA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Čukárska Paka | 1,610 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3 lukratívne veľké stavebné pozemky

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

177,100 € 110 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 629 m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Amadeho Kračany Realitná kancelária ALL INCLUSIVE

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

62,800 € 100 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ LUKRATÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Lipový rad | 582 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v atrak

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

200 €/m2 200 €/m2

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY V NOVEJ ŠTVRTI, TOMAŠÍKOVO

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Tomášikovo | 600.1 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 10 stavebných pozemkov p

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

90 €/m2 90 €/m2

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Čukárska Paka | 2,530 m²

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

379,500 € 150 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1000 M2), VYDRANY

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok v obci

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

90,000 € 90 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 1396 m² stavebný pozemok, Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,396 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Potôň

155,000 € 111 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1524 m²), VYDRANY

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,524 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádz

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

96,990 € 64 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1383 m²), VYDRANY

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Vydrany | 1,383 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

117,000 € 85 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK ( 630 M2 ), JAHODNÁ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 630 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Jaho

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

73,000 € 116 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK (28468 M2),DUN. STREDA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,468 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v mes

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

49 €/m2 49 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie