HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 601 m2 Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 601 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 606 m2 Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

99,990 € 165 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 723 m2 Haniska

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

101,900 € 141 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 711 m2 Kľačno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kľačno

Pozemok pre rodinné domy | 711 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kľačno

62,500 € 88 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1856 m2 Boldog

Reality Boldog

Pozemok pre rodinné domy | 1,856 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 19.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Boldog

278,400 € 150 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 610 m2 Koplotovce

Reality Koplotovce

Pozemok pre rodinné domy | 610 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: HC-68

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Koplotovce

84,900 € 139 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 4217 m2 Gelnica, Slovenské Cechy - Nad Krížovou

Reality Gelnica

Pozemok pre rodinné domy | 4,217 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gelnica

70,000 € 17 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 579 m2 Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | 579 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: MI-7

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

34,999 € 60 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2351 m2 Čerhov, 1 m2/14,- € - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čerhov

Pozemok pre rodinné domy | 2,351 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čerhov

32,990 € 14 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 676 m2 Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

163,500 € 242 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1018 m2 Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

228,500 € 224 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach v okolí Zlatých Moraviec, pohorie Tribe

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Jedľové Kostoľany

30,000 € 15 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1224 m2 Horný Lieskov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | 1,224 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

79,900 € 65 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2335 m2 Poproč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poproč

Pozemok pre rodinné domy | 2,335 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: KE-7

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poproč

111,999 € 48 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Podzámčok, 40% zľava na prvý pozemok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podzámčok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podzámčok

68 €/m2 68 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 496 m2 Jur nad Hronom

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | 496 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

45,000 € 91 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný/rekreačný pozemok v oblasti Vampíl pri Plaveckom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Partizánske

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okrese Partizánske o výmere 900-1500 m2. Za po

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na mobilný dom v Sabinove a blízkom okolí

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

30,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Poprad

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Žarnovica

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší pozemok vhodný na výsadbu ovocných stromov. Pozemok

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Žarnovica

30,000 € 3 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 800 m2 Margecany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

64,000 € 80 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 407 m2 Vlčany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | 407 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: SA-6

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

17,900 € 44 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinné domy 2213 m2 Senec, Senecká cesta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 2,213 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: SC-7

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

420,000 € 190 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie