Na predaj priestranný 6-izbový dom v Malých Levároch

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 260 m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 6-izbový dom v Malých Levároch – Ideálny pre rodinu, dvojgene

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

195,000 € 750 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ - pozemky v katastri Častkovce

Reality Častkovce

Iný poľnohosp. pozemok | 15,923 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj – pozemok rozeho d

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

1 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Svätovavrinecká | 742 m²

UPgreat ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Kolibe. Hľad

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 740 €/m²

člen NARKS

PREDAJ pozemok na výstavbu domu, Podolie

Reality Podolie

Pozemok pre rodinné domy | Milana Rastislava Štefánika | 736 m²

Ponúkam na predaj rovinatý pozemok o celkovej výmere 736 m², ktorý sa nachádza v tichej, zastav

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podolie

50,000 € 68 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ pozemok v Bošáci, možná budúca výstavba

Reality Bošáca

Iný stavebný pozemok | Bošáca | 5,944 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v obci Bošáca, situovaný

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

20 €/m2 20 €/m2

člen NARKS

Na predaj rodinný dom s garážou v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 269.1 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pribeta

169,840 € 631 €/m²

člen NARKS

Areál v centre obce Jelka – 5287 m²

Reality Jelka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kostolná | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat STORK ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly areál v centre obce Jel

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

439,990 €

člen NARKS

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (1.258m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Horská | 1,258 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj pozemok s rozlohou 1.258 m2 - v meste Krompachy. Pozemok sa nachá

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

37,000 € 29 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NEMEŠANY -investičný pozemok (1.188m2) na PREDAJ

Reality Nemešany

Pozemok pre rodinné domy | Nemešany | 1,188 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na PREDAJ slnečný a rovinatý pozemok v obci Nemešany (okres Levoča), nachád

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nemešany

35,000 € 29 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SPIŠSKÁ BELÁ- 4-izbový rodinný dom s garážou NA PREDAJ

Reality Spišská Belá

Rodinný dom | Weberova | 135 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom v meste Spišská Belá (ul.Weberova) Ponúkame na PRE

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Belá

340,000 € 2519 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 6222m2 pozemok v intraviláne NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 6,222 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - investičný pozem

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

59.4 €/m2 59 €/m2

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj váš súkromný kúsok vinohradníckeho raja

Reality Lozorno

Vinica, chmelnica | Vinohradská | 2,122 m²

Realitná kancelária UPgreat exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok s originálnou vínnou

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

129,000 € 61 €/m²

člen NARKS

Na predaj romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru 🌿

Reality Modra

Záhrada | 573 m²

Romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru na predaj 🌿 UPgreat exkluzívne ponúka na

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

40,000 € 70 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNA HISTORICKÁ BUDOVA NA PREDAJ – STARÉ MESTO, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Sedlárska 3 | 1,182 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú budovu v srdci bratislavského Starého

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,400,000 € 2030 €/m²

člen NARKS

Predaj nadštandardne veľkého 3 izbového bytu s nádherným výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 159 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj výnimočný byt s veľkorysou výmerou 159 m² vrátane terás (2

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,000 € 3138 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemku v obci Sološnica

Reality Sološnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1616 m² v tichej a príjemnej obci Sološnica. Po

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sološnica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Ponúkam na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kuchyňa. Na pozemku o rozlohe 940 m

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kuchyňa

Cena dohodou

člen NARKS

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | 282 m²

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica Rána s výhľadom na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sološnica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ rovinatý pozemok 1349 m2, Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Hrnčiarové | 1,349 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj nehnuteľnosť - pozemok v obci Lubina, smer Hrnčiar

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

55,000 € 41 €/m²

člen NARKS

Stavebná príležitosť v srdci prírody – Dubník - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,708 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - Investičnú príle

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – ZÁHRADNÝ DOMČEK Rohovce, 25 min od BA

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | 26 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka na predaj moderný, kvalitne postaven

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

129,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku – Skalica, Krivé kúty, 650 m², regulácia R1.

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavova | 650 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere približne 650 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a za

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

117,000 € 180 €/m²

člen NARKS

Na predaj posledný voľný pozemok v Kittsee pri jazere

Reality Kittsee

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rakúsko | Kittsee

UPgreat ekluzívne ponúka posledný voľný stavebný pozemok v Kittsee Seepark len pár minút od Bra

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kittsee

230,000 € 503 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23108)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie