REZERVOVANÉ 1-izbový byt na Beethovenovej ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Beethovenova | 29.58 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Beethovenovej ulici v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

138,500 € 4682 €/m²

REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom na Kopánke v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 130 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Trnavy na Kopánke LOK

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj RD s dvomi bytovými jednotkami

Reality Červeník

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý má dve samo

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1833 €/m²

PREDAJ - CHATA S VINICOU - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Záhradná chatka | Tehelná | 100 m²

SLNEČNÁ VINICA S MUROVANOU CHATOU A GARÁŽOU Ponúkame na predaj veľmi peknú, architektonicky na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlaté Moravce

72,500 € 725 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Bernolákova | 240 m²

RODINNÝ DOM NEĎALEKO CENTRA MESTA Ponúkame na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite mesta Zl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

149,500 € 623 €/m²

!!! VYZÁLOHOVANÉ !!! PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - TESÁRSKE MLYŇANY

Reality Tesárske Mlyňany

Pozemok pre rodinné domy | 1,020 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S INŽINIERSKYMI SIEŤAMI V OBCI TESÁRSKE MLYŇANY, 1KM OD VÝJAZDU NA RÝCHLOSTNÚ

Publikované: 01.03.2023 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Tesárske Mlyňany

70 €/m2 70 €/m2

PREDAJ - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Továrenská | 100 m²

ZACHOVALÝ - UDRŽIAVANÝ RODINNÝ DOM SO SAMOSTANOU STAVBOU GARÁŽE Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

178,500 € 1785 €/m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM - BELADICE

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Horná | 1,273 m²

Rovinatý stavebný pozemok so starším rodinným domom v obľúbenej obci Beladice - časť Veľké Chra

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Beladice

57,700 € 45 €/m²

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK S IS - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | 347 m²

STAVEBNÝ POZEMOK SO VŠETKÝMI INŽINIERSKÝMI SIEŤAMI - ZLATÉ MORAVCE Ponúkame na predaj rovinatý

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

44,400 € 128 €/m²

PREDAJ - PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Obchodné priestory | Nám. A. Hlinku | 75 m²

PREDAJ OBCHODNÉHO PRIESTORU V CENTRE MESTA ZLATÝCH MORAVIEC Ponúkame na predaj priestor na pr

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 17.01.2025
Priestory na predaj Zlaté Moravce

Cena dohodou

PREDAJ - STAVEBNÉ POZEMKY - LADICE

Reality Ladice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 762 m²

INVESTUJTE DO PÔDY, KTORÚ UŽ NIK NEZÍSKA PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV - LADICE - 20KM OD NITRY,

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Ladice

49 €/m2 49 €/m2

FUNGUJÚCA REŠTAURÁCIA S BYTOVOU JEDNOTKOU

Reality Zlaté Moravce

Reštaurácia | Prílepská | 370 m²

ZABEHNUTÁ FUNGUJÚCA REŠTAURÁCIA S BYTOVOU JEDNOTKOU BENEFITY: - bytová jednotka na 2. nadzem

Publikované: 06.11.2020 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

349,000 € 943 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | SNP | 117 m²

RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A ZASTREŠENOU TERASOU - NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE Rodinný dom bol kolaud

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

285,000 € 2436 €/m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ - CHATKA SO ZÁHRADOU - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Záhradná chatka | Tehelná | 47 m²

UDRŽIAVANÝ POZEMOK S MUROVANOU CHATKOU SO ZAVEDENOU ELEKTRINOU Ponúkame na predaj veľmi peknú

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlaté Moravce

47,500 € 1011 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM - TOPOĽČIANKY

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Partizánska | 100 m²

VÝBORNÁ LOKALITA - OBEC TOPOĽČIANKY Ponúkame na predaj prízemný, z polovice podpivničený, rodi

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Topoľčianky

139,900 € 1399 €/m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - BELADICE

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Malé Chrašany | 2,256 m²

ZAUJÍMAVÁ PONUKA - STAVEBNÝ POZEMOK - BELADICE - časť Malé Chrašťany Stavebný pozemok je rovin

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Beladice

32 €/m2 32 €/m2

PREDAJ - NOVOSTAVBA - NEMČIŇANY

Reality Nemčiňany

Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²

NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMOV - OBEC NEMČIŇANY - 10km od ZLATÝCH MORAVIEC, 20 km od LEVÍC JEDNÁ S

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Nemčiňany

239,000 € 2115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ - RODINNÝ DOM - ČIERNE KĽAČANY

Reality Čierne Kľačany

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

ČISTÉ, NOVÉ, BEZ STAROSTÍ... RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKOŠTRUKCII Ponúkame na predaj rodinn

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Čierne Kľačany

188,000 € 1567 €/m²

!!! VYZÁLOHOVANÉ !!! PREDAJ - RODINNÝ DOM ZLATÉ MORAVCE - ČASŤ PRÍLEPY

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

STAČÍ SA NASŤAHOVAŤ... RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKOŠTRUKCII Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

165,000 € 1650 €/m²

!!! VYZÁLOHOVANÉ !!! PREDAJ - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Odbojárov | 200 m²

INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ (prenájom, ubytovanie,...) ALEBO DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM Ponúkame na

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

197,500 € 988 €/m²

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - ČARADICE

Reality Čaradice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 651 m²

ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK V SLEPEJ ULIČKE POD LESOM - OBEC ČARADICE BENEFITY: - elektrická pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Čaradice

68,000 € 104 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Odbojárov | 256 m²

RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ ČASTI MESTA - PRÍSTUP K POZEMKU PO CELEJ JEHO ŠÍRKE Ponúkame na pred

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

165,000 € 645 €/m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ - RODINNÝ DOM - JEDĽOVÉ KOSTOĽANY

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - JEDĽOVÉ KOSTOĽANY Ponúkame na predaj rodinn

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

79,000 € 988 €/m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Smetanova | 110 m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM PO REKONŠTRUKCII - ZLATÉ MORAVCE - SUPER LOKALITA Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

199,500 € 1814 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23108)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie